Арбузов став співвласником ТОНІСа?

П'ятниця, 23 вересня 2011, 18:43

Новими кінцевими власниками телеканалу ТОНІС можуть бути старший син президента Януковича Олександр і голова Нацбанку Сергій Арбузов.

Такого висновку дійшов сайт "Наші гроші" після проведення власного розслідування.

У статті "Дележ ТВ-эфира. Смачно як в дитинстві" сайт нагадує, що новий директор ТОНІСа Олександр Бутко в інтерв'ю "Телекритиці" заявив: "Фірми-власники каналу не змінилися".

Відповідно реєстру це ТОВ "РБ Інвест", який володіє 24,36 % акцій , ТОВ "Сучасне стратегічне управління" - 23,61 %, ТОВ "Центр "Фінансовий радник" - 24,21 %, ТОВ "Інвестиційні перспективи" - 22,91 %

Однак, за даними ЄДРПОУ, змінилися власники власників: усі ці фірми 26-27 травня 2011 року отримали нових власників і директорів.

Офіційно компанії контролює панамський офшор "СВТ менеджмент С.А." і українське ТОВ "Імперіал-СІ", що належить кіпрському офшору "Стейтбург комплекс лімітід".

Директорський склад веде до родини президента Януковича, пише видання.

Так, ТОВ "Інвестиційні перспективи" очолила Наталя Грищенко з Донецька. Нещодавно вона керувала київським філіалом Укрбізнесбанку.

"Отсюда до Януковичей рукой подать. Точнее, до Александра Викторовича Януковича и его товарища Сергея Арбузова - первого считают владельцем банка, второй до назначения главой Нацбанка руководил Укрбизнесбанком", - вважає видання.

Директором ТОВ "Сучасне стратегічне управління" 27 травня 2011 року став Сергій Гулько, який до цього керував донецьким ТОВ "Спелеосанаторій "Соляна симфонія".

Новий директор ТОВ "РБ Інвест" Анатолій Маляренко відомий як голова правління ВАТ "Український банк реконструкції і розвитку", що належить Державній інноваційній фінансово-кредитній установі.

Олександр Янукович і Сергій Арбузов - давні друзі, нагадує видання, чим і банкір і завдячує своїм призначенням головою Нацбанку:

Нагадаємо, що канал Нацбанку "Банк ТВ", а також нікому не відомі канали "Вінтаж-ТВ" і "Ескулап-ТВ" учотирьох отримали місця в одному мультиплексі - МХ-5.

Як пише "Телекритика", керівником інформаційного напрямку ТОНІСа буде Микола Дяченко. Колись він був заступником директора ТВО "Новини" Національної телекомпанії України, а нещодавно Дяченко представився програмним директором ретро-каналу "Вінтаж ТВ" на презентації його концепції у Нацраді.

"Наші гроші" припускають також, що до майбутнього умовного холдингу "Тоніс" входить ще один канал - Real Estate TV. Донедавна він належав одеському бізнесменові Георгію Феодоріді.

За чутками, канал уже проданий у майбутню групу, чим і пояснюється його майбутній успіх на цифровому конкурсі.

Українська правда

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"


powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!