"Регіонал" запевняє, що криза в Україну не прийде

Середа, 14 вересня 2011, 20:33

Українцям не слід чекати повторення економічної кризи 2008-2009 років в країні.

Таку думку озвучив депутат від Партії регіонів Олексій Плотніков в ефірі телеканалу ТВі.

"У нас ситуація в країні набагато краще, ніж в 2008-2009 роках. У нас абсолютно нормальний ріст, немає падіння, як це було в 2008-2009 роках, у нас стримується інфляція, виконується дохідна частина бюджету та інше. Тобто з точки зору внутрішніх чинників ситуація набагато краща, ніж у вказані роки", - заявив він.

Депутат також додав, що обстановка на світових ринках говорить про передумови до локальних проблем, а не повторення глобальної кризи.

"У світовому масштабі можуть бути проблеми на окремих ринках з окремими країнами, але глобальної світової кризи, як це було в 2008-2009 роках, вже не буде. Світ знає, що робити, світ знає, як стабілізувати ситуацію", - зазначив Плотніков.

Він повідомив, що проект державного бюджету на 2012 рік передбачає його дефіцит у розмірі не більше 2,5% навіть при високій ціні на природний газ, яка може досягти 416 доларів за тисячу кубометрів.

"Незважаючи на те, що на зовнішніх ринках очікуються потрясіння, незважаючи на те, що ціна на газ прописана більше 400 доларів за тисячу кубометрів при песимістичному сценарії, це нормальний бюджет, який передбачає 5,5% зростання, 7,9% інфляції, 2,5% дефіциту", - зазначив "регіонал".

"За показником дефіциту це краще, ніж у країнах Євросоюзу, де межа - 3%", - додав він.

При цьому Плотніков уточнив, що курс гривні по відношенню до долара в середньорічному вимірі буде триматися на рівні 1 до 8 при незначних коливаннях.

"Я не прогнозую глобальної світової кризи. І я не прогнозую кризових явищ в Україні", - резюмував депутат.

Українська правда

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"


powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!