На "Укрзалізниці" освоїли 180 мільйонів. Компанія Бойка - серед підрядників

Четвер, 1 вересня 2011, 15:16

Держпідприємство "Укрзалізничпостач" уклало низку угод на постачання різних товарів на 181,38 мільйона гривень за результатами тендерів з 17 по 25 серпня.

Про це повідомляється у "Віснику державних закупівель", пишуть "Наші гроші".

Серед переможців є ТОВ "Науково-виробниче об'єднання "Сєверодонецький Склопластик", яке пов'язане міністром енергетики Юрієм Бойко.

Офіційним власником фірми, яка отримає 12,04 мільйона гривень за стикові ізолюючі накладки для рейок, є віргінський офшор "Бріске інвест лімітед".

Також перші торги після призначення головою "Укрзалізниці" донецького менеджера Володимира Козака виграло львівське ТОВ "Корпорація Колійні ремонтні технології".

Фірма братів Дубневичів виграла підряди на постачання ізоляції на суму 8,25 мільйона гривень.

Останній раз корпорація отримувала замовлення "Укрзалізниці" у 2010 році, коли нею керував пов'язаний з братами Михайло Костюк.

Тоді львівська фірма була одним з найкрупніших постачальників залізниці металевої продукції (на кшталт гальмівних колодок) та дизпалива.

Разом з призначенням Козака на "Корпорації Колійні ремонтні технології" почались перевірки правоохоронних органів.

Разом з львівською компанією підряд "Укрзалізниці" на суму 4,8 мільйона гривень також отримало ТОВ "ТД "Укртранс". Ця фірма контролюється компаніями, в яких раніше працював директором Володимир Козак.

З врахування цієї закупівлі, після призначення Козака керівником "Укрзалізниці" в березні 2011 року, "ТД "Укртранс" виграв залізничні тендери на суму 1,617 мільярда гривень.

Загалом після інавгурації Віктора Януковича компанія отримала підряди від "Укрзалізниці" на 1,726 мільярда гривень.

ТОВ "ТД "Дружківські металеві вироби" отримає 47,11 мільйона гривень за метисну продукцію.

Фірма контролюється сім'єю Валерія Малікова, який у січні 2011 року був звільнений з посади заступника голови Державної податкової адміністрації України, раніше очолював податкову адміністрацію Донецької області.

ТОВ "Пром-Інвест-Технології" Олега Кірова отримає 21,36 мільйона гривень за колієремонтні летючки. Запчастини до колійних машин на 550 тисяч євро поставить словацька компанія AP Brados, spol. s.r.o.

ТОВ "Екотранссістем" отримає 7,77 мільйона гривень за гумово-технічні вироби.

Фірма контролюється британською фірмою "Конформіті інвест лімітед".

До квітня 2011 року протягом чотирьох років директором британської фірми була Яна Михайлівна Курбатова, також відома як співробітник управління справами "Укрзалізниці".

ТОВ "НВП "Електромашина" отримає 18,53 мільйона гривень за запчастини до колійних машин.

За даними ЗМІ, ця фірма-посередник представляє в Україні продукцію російських виробників.

Також підряди "Укрзалізниці" отримали державні підприємства "Дарницький вагоноремонтний завод" - 6,96 мільйона гривень, "Стрийський вагоноремонтний завод" - 11,77 мільйона гривень, "Український державний центр по експлуатації спеціалізованих вагонів" - 36,68 мільйона гривень.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"


powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!