Донецькі вугільні акції подешевшали у Варшаві

Четвер, 4 серпня 2011, 10:57

Акції зареєстрованої у Люксембурзі вугільної компанії Coal Energy SA, які об'єднала активи підприємств НПО "Механік" (Дзержинськ Донецької обл.), за результатами першої угоди на Варшавській фондовій біржі (WSE) знизилися на 5% в порівнянні з ціною розміщення - до 19 злотих за одну акцію.

В цілому сума операції склала 83,59 тис. злотих, повідомляє агентство "Інтерфакс-Україна".

Як повідомлялося, Coal Energy S.A. в ході первинної публічної пропозиції акцій (IPO) на WSE встановила ціну їх розміщення 20 злотих за акцію, в результаті чого залучила фінансування на суму 225 млн. злотих.

Лід-менеджером розміщення виступила інвестиційна компанія "Драгон Капітал", ко-лід-менеджером і лістингові агентом - польська Dom Maklerski BZ WBK.

Із посиланням на проспект емісії цінних паперів також повідомлялося, що залучені кошти компанія має намір направити на реалізацію першого етапу п'ятирічної програми розвитку, загальна вартість якої становить 287 млн. доларів, а також на купівлю нових ліцензій, що дозволить наростити резерви вугілля на 286,9 млн. тонн.

Крім того, частина залучених коштів може бути використана для придбання нових шахт.

Coal Energy об'єднує 10 українських вугільних шахт, потужності з переробки відвалів і збагачення.

Компанія продає вугілля тепловим енергокомпаніям, коксохімічним, цементним заводам і муніципалітетам.

Вона також здійснює експорт продукції до Болгарії, Словаччини, Молдови та Туреччини.

До IPO 100% акцій Coal Energy належали кіпрській Lycaste Holdings Limited, в якій по 50% володіють Віктор та Марина Вишневецькі.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"

Підпишіться на наші повідомлення!