Близнюк хоче ліквідувати ЖЕКи і поставити правильний бізнес

Вівторок, 26 липня 2011, 09:23

Міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства Анатолій Близнюк має намір привчити людей брати участь у впорядкуванні будинку без участі ЖЕКів.

Як заявив міністр в інтерв'ю "Делу", систему ЖЕКів слід ліквідувати, а на її місце треба створити союз - людини, держави і бізнесу.

"Я буду ініціювати таку схему, коли в управлінні господарством, поліпшенні ситуації будуть включені всі учасники товариства: люди, держава, соціально-відповідальний бізнес", - сказав він.

За його словами, ми все ще залишаємося рудиментом соціалістичної системи ЖЕКів, оскільки не запропонована інша система взаємин.

"Чи довго так триватиме? До тих пір, поки комусь не захочеться робити на цьому правильний і цивілізований бізнес. Це вічний бізнес. Держава повинна створити умови для учасників цього процесу", - зазначив Близнюк.

Міністр підкреслив, що держава готова стимулювати і допомагати людям, які спільно взялися вирішувати проблеми свого будинку.

"Наприклад, є будинок, настав час для першого капітального ремонту. Мешканці - люди з різним рівнем доходу. Ми говоримо, що через систему пільг і субсидій держава готова допомагати - об'єднуйтеся", - сказав чиновник.

Як повідомлялося, Янукович призначив Анатолія Близнюка міністром з питань житлово-комунального господарства.

Іншим указом президент звільнив Близнюка з посади голови Донецької облдержадміністрації.

Головою донецької ОДА призначено Андрія Шишацького.

Раніше міністром регіонального розвитку був Віктор Тихонов.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"

Підпишіться на наші повідомлення!