Coal Energy знизила прогноз прибутку від IPO

Понеділок, 18 липня 2011, 11:30

Зареєстрована в Люксембурзі компанія Coal Energy S.A., яка володіє в Україні науково-виробничим об'єднанням "Механік", погіршила прогноз залучення коштів від первинного публічного розміщення своїх акцій на Варшавській фондовій біржі з 130 млн. доларів до 78,523 млн. доларів.

Про це повідомляє агентство "Українські новини" із посиланням на інформацію компанії, розміщену на сайті біржі.

Відповідно до неї, Coal Energy установила ціну за 1 акцію в розмірі 20 польських злотих, тоді як раніше максимальна очікувана ціна акції становила 32 злоті.

Таким чином, згідно з повідомленням, Coal Energy може залучити від IPO 25% своїх акцій (11 252 780 акцій) близько 225 млн. злотих (або близько 78,523 млн. доларів відповідно до поточного курсу злотого до долара).

Компанія приймає заявки від інституціональних і приватних інвесторів з 18 по 21 липня.

Лід-менеджером розміщення виступає інвестиційна компанія "Драгон Капітал", ко-лід-менеджером і лістінговим агентом - польська Dom Maklerski BZ WBK.

Як повідомлялося, раніше Coal Energy планувала залучити 130 млн. від IPO на Варшавській фондовій біржі.

Із залучених коштів компанія планувала направити 62 млн. доларів на реалізацію першого етапу програми п'ятирічного розвитку.

Загальна сума програми оцінюється в 287 млн. доларів.

100% статутного капіталу Coal Energy належить кіпрській Lycaste Holdings Limited, якою у рівних частках володіють Віктор і Марина Вишневецькі.

До структури Coal Energy входять 10 вугільних шахт, а також активи з переробки вугільних відвалів і збагачення.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"