На заводі, від якого відхрещується Джарти, закрили бухгалтерів

Вівторок, 12 липня 2011, 19:07

Представники Державної служби охорони затримують бухгалтерів заводу з виробництва інсуліну "Індар".

Про це "Економічній правді" повідомив екс-начальник юридичного відділу підприємства Микола Мотрук, від послуг якого відмовилося нове керівництво заводу.

"Зараз затримують бухгалтерів і обмежують їх рух без-будь-яких підстав", - заявив він.

Він пояснив, що йому зателефонувала бухгалтер "Індару" Олена Байда і сказала, що її та ще двох бухгалтерів безпідставно затримують за наказом нового керівництва.

Як повідомлялося, раніше співробітники заводу заявили про рейдерське захоплення "Індару" у ніч з 7 на 8 липня 2011 року, що відповідно, поставило під загрозу виготовлення ліків.

Водночас у столичний міліції чутки про захоплення спростовували, наголосивши, що насправді на заводі несуть службу охоронці Державної служби охорони. В МВС заявили також, що міліція опинилася на території підприємства у зв'язку з порушенням кримінальної справи.

При цьому Комітет захисту заводу "Індар" у складі директора заводу Олексія Лазарєва, заступника директора Віктора Романюка та інших заявили, що на завод-виробник інсуліну здійснили рейдерський напад за наказом прем'єра Криму Василя Джарти.

При цьому глава кримського уряду  назвав заяви про його причетність до подій, що відбуваються навколо заводу "Індар", "свідомою дезінформацією і наклепом".

ЗАТ "Індар", засноване 14 серпня 1997 року, на даний час випускає більше 60% інсуліну, що виготовляється в Україні. Завод виробляє інсулін для український хворих, а також експортує інсулін до  Бразилії, Сирії, Росії та Іорданії.

Воно є єдиним в Україні та четвертим в світі підприємством, яке здійснює повний цикл виробництва інсуліну - від субстанції до готових лікарських форм. Займає 6 місце з обсягу виробництва серед провідних фармацевтичних підприємств України.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"