Путін підтримав будівництво мосту через Керченську протоку

Субота, 7 травня 2011, 10:34

Прем'єр-міністр РФ Володимир Путін підтримав ідею будівництва моста через Керченську протоку, зазначивши, що російська сторона її просуватиме у контактах з українським керівництвом.

Про це він заявив на пленарному засіданні міжрегіональної конференції "Єдиної Росії" у п'ятницю, повідомляє агентство УНІАН.

"Від реалізації цієї ідеї всі б тільки виграли", - сказав російський прем'єр.

Путін зазначив, що будівництво моста давно очікується як в Росії, так і в Україні.

"Час братися і за будівництво моста через Керченську протоку. Цього вже давно чекають і в Росії, і в Криму. Ми і з прем'єром, і з президентом України говорили із цього приводу. Українські наші колеги підтримують найактивнішим чином", - сказав він.

За словами глави уряду РФ, проект має бути бездоганним з технологічної і з інженерної точки зору.

"Він непростий. Але з точки зору економіки, розвитку зв'язків із сусідами, безумовно, дуже запитаний. У діалозі з нашими українськими партнерами активно просуватимемо такий проект і далі", - зазначив він.

Як повідомлялося, Україна і Росія впродовж 1,5 року планують завершити розвідувальні роботи за проектом мостового переходу через Керченську протоку.

Внєшекономбанк РФ, якому доручено фінансування розвідувальних робіт, почав пошук потенційних інвесторів, готових увійти до цього проекту разом із державною участю.

За словами віце-прем'єр-міністра - міністра інфраструктури України Бориса Колеснікова, реалізація цього проекту буде на повному паритеті.

"Це буде комерційний проект і договір участі буде 50 на 50", - сказав він.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"

Підпишіться на наші повідомлення!