Уряд допоможе авіакомпаніям купувати АНи

Четвер, 19 травня 2011, 19:55

Віце-прем'єр - міністр інфраструктури Борис Колесніков вважає, що важливим завданням уряду є стимулювання українських авіакомпаній купувати повітряні судна вітчизняного виробництва.

Про це він заявив у четвер під час робочої наради з розвитку авіаційної галузі на державному підприємстві "Антонов", повідомляє прес-служба Кабінету міністрів.

Чиновник пообіцяв, що уряд створить сприятливі умови для того, щоб українські авіакомпанії мали можливість поновити свої авіапарки новими літаками типу Ан-148 і Ан-158, розробленими ДП "Антонов".

"Завдання Міністерства інфраструктури - забезпечити авіакомпаніям вигідні лізингові умови, на яких вони працюють, наприклад, з Airbus, Embraer, Bombardier", - наголосив віце-прем'єр.

За словами Колеснікова, перший досвід експлуатації літаків Ан-148 продемонстрував їхню якісну роботу як на внутрішніх, так і на міжнародних рейсах.

"Ми надамо фінансову підтримку саме замовникам (авіакомпаніям) під закупівлю українських літаків. До цього кроку уряд готовий, адже наше завдання - щоб українські авіакомпанії використовували українські літаки", - підкреслив він.

За словами Колеснікова, такий крок буде найкращим маркетинговим ходом, адже якщо українські авіакомпанії не будуть купувати українські літаки - це буде негативним сигналом для міжнародного співтовариства.

При цьому віце-прем'єр відзначив, що ДП "Антонов" готове обладнати літаки Ан-148 двигунами західного зразка, що підвищить їхню привабливість для замовників.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"

Підпишіться на наші повідомлення!