Азаров каже, що борошно не дорожчало

Вівторок, 22 лютого 2011, 13:00

Прем'єр-міністр Микола Азаров заперечує зростання цін на борошно.

Про це він сказав під час зустрічі з представниками Європейської бізнес-асоціації, повідомляє агентство "Українські новини".

"Навіть зараз, враховуючи те, що Україна має у своєму розпорядженні достатні запаси зерна, і то вдалося спровокувати так званий сплеск цін на борошно, якого, звичайно, немає. Реально ціна стабільна на борошно скрізь, і скрізь борошно є", - сказав Азаров.

При цьому прем'єр зазначив, що, на жаль, населення ще ментально перебуває в тих роках, коли був дефіцит, і тому уряд, ухвалюючи свої рішення, повинен постійно перестраховуватися.

У зв'язку з цим він назвав правильним рішення, ухвалене свого часу Кабінетом міністрів, про квотування експорту зернових.

Українська аграрна конфедерація вважає, що проблеми, які виникли останнім часом з реалізацією борошна в роздрібній торгівлі, пов'язані з державним регулюванням цін на борошно.

Міністерство економічного розвитку і торгівлі не бачить підстав для зростання цін і дефіциту борошна.

Міністерство аграрної політики і продовольства вважає можливим подальше незначне збільшення цін на борошно в роздрібній торгівлі, але не для виробництва хліба.

Раніше повідомлялося, що Українські борошномельні підприємства припиняють роботу через прес держрегулювання і зростання цін на зерно.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"

Підпишіться на наші повідомлення!