Янукович: треба долати кризу разом

П'ятниця, 7 січня 2011, 15:23

Президент Віктор Янукович упевнений, що православна віра і Церква допоможуть українському народові подолати життєві труднощі.

Про це він сказав після завершення святкової літургії у Свято-Успенському Соборі Свято-Успенської Почаївської Лаври, повідомляє прес-служба глави держави.

"Ми як світські, але віруючі люди, багато іспитів пройшли у нашому житті. І тільки наша православна віра, і наша Церква допомагали нам усім, усьому українському народові пройти через ці іспити", - зазначив Янукович.

20 років незалежності України були непростими для кожної людини, незалежно від її віросповідання, зауважив президент.

Найважчими стали останні п'ять років, адже "ніколи розбрат і зневіра не приносять добро країні та суспільству", додав він.

Безумовно, зазначив Янукович, гіркоти ситуації додала світова економічна криза, негативні наслідки якої "ми зможемо успішно подолати лише спільними, консолідованими зусиллями".

"Нам треба буде долати кризу разом. І Господь Бог нас вчить: тільки добрими вчинками можна досягти покращення життя і будівництва сильної країни. Тому ми розпочали сьогодні модернізувати країну, наводити порядок - щоб подолати цю кризу, щоб у нас з вами була можливість дати достойні відповіді на ті сучасні виклики, які сьогодні стоять перед суспільством та державою", - сказав президент.

"Сьогодні ми, наше покоління несе відповідальність за стан справ в країні. Тому ми повинні бути сильними, достойними наших батьків, які нас вчили, як жити, любити рідну землю, працювати. І тільки спільно, з вірою, з любов'ю - об'єднавшись - ми можемо подолати всі виклики, які дала нам доля, і пройти іспити, які нам дав Господь Бог на цьому шляху", - наголосив він.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"


powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!