Роботодавців, які платять зарплати в конвертах, вивісять на білбордах

П'ятниця, 21 січня 2011, 17:11

Заступник голови Харківської облдержадміністрації Юрій Сапронов заявив, що в Харкові з'являться білборди з переліком підприємств, які виплачують зарплату своїм працівникам у конвертах.

За його словами, це стане продовженням розпочатої владою боротьби з негативним явищем - раніше на обласному телебаченні з'явився біжучий рядок, який інформує про підприємства, працівники яких отримують найменші заробітні плати і зарплати в конвертах, повідомляє УНІАН.

"Харківська облдержадміністрація продовжує систематичну боротьбу з керівниками підприємств, які виплачують заробітну плату в конвертах. Сьогодні до Головного управління економіки ХОДА надходить безліч дзвінків, в яких люди повідомляють про подібні порушення на їхніх підприємствах", - сказав Сапронов.

"Всі розуміють, - сказав він, - що залишок суми роботодавець дає в конверті, ухиляючись від податків. У результаті таких дій бюджет області недоотримує кошти, які так необхідні для розвитку Харківської області".

Сапронов повідомив, що найближчим часом на вулицях Харкова буде розміщено близько 20 білбордів, на яких будуть вказані підприємства-порушники.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"


powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!