Фірташ поміняв менеджмент "Стиролу"

Середа, 19 січня 2011, 17:59

Акціонери ВАТ "Концерн "Стирол" на зборах 17 січня переобрали склад наглядової ради і правління.

До складу наглядової ради увійшли Олександр Халін, Олег Кіктєв, Дмитро Стемковський, Сергій Перепелиця, Марія Беззубова, Роман Плисківський та Олексій Анісімов.

У свою чергу, Леонід Мізяків, Юрій Руденський, Іван Хомяков, Олександр Букін, Олександр Вітусевіч, Ігор Янковський, Олександр Джериха, Олексій Ганчірка, Микола Янковський та Юрій Макогон виведені зі складу наглядової ради.

Згідно з повідомленням, новими членами правління стали Андрій Єременко, Олександр Бєлоусов, Юрій Сікорський, Віталій Пономаренко, Сергій Вакуленко та Олена Троянова.

Припинені повноваження Юрія Закаблуки, Назара Пасіки, Стефана Зделова, Андрія Бойцова, Віктора Короленка та Юрія Мироненко.

Крім того, акціонери прийняли рішення про реорганізацію "Стиролу" у публічне АТ.

Нагадаємо, кіпрська Ostchem Investments володіє 90,3044% "Стиролу", що входить до OstChem Group - входить в Group DF Дмитра Фірташа.

Про купівлю Фірташем "Стиролу" стало відомо в першій половині вересня 2010 року.

Суму угоди сторони не розголошували, проте, на думку експертів виходячи з ринкової капіталізації горлівського підприємства, вартість контрольного пакету акцій може становити близько 500 млн. доларів.

ВАТ "Концерн" Стирол "- один з найбільших в Україні виробників азотних мінеральних добрив, полістиролів і лікарських препаратів

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"


powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!