Азаров хотів "повідривати голови" чиновникам Тимошенко

Понеділок, 27 грудня 2010, 16:17

Прем'єр-міністрові Миколі Азарову хотілося "відірвати голови" посадовим особам, які відповідали за підготовку до Євро-2012, коли він побачив, у якому стані перебувають ключові об'єкти.

Про це прем'єр заявив на прес-конференції у понеділок, повідомляє агентство "ЛІГАБізнесІнформ".

"Коли мені вперше доповіли, у якому стані перебувають будівництва, особливо злощасний Львів, то перше було відчуття, звісно, - повідривати голови всім тим, хто займався цією темою. Це для початку", - сказав Азаров.

"Скільки ж можна було балакати й нічого не робити? За два роки нічого практично не було зроблено, а були й віце-прем'єри, й міністри, й прем'єр-міністри", - додав він.

Як відомо, екс-прем'єр Юлія Тимошенко в цей же день заявила, що планує на наступний допит у прокуратурі принести заяву про злочин нинішнього уряду - збільшення ним удвічі кошторису на НСК "Олімпійський".

"Наш уряд НСК "Олімпійський" будував за 2,144 млрд. гривень. Зараз кошторис, який змінений урядом, становить 4,5 млрд. гривень. Я хочу запитати: куди два зайвих мільярди гривень направляють, якщо точно відомо, що на НСК "Олімпійський" такі гроші не потрібні?", - зазначила вона, виходячи після допиту в Генпрокуратурі.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"


powered by lun.ua