Підприємці і Клюєв залишилися незадоволеними одне одним

Середа, 24 листопада 2010, 19:35

Група підприємців, які вже третій день ведуть переговори з першим віце-прем'єром Андрієм Клюєвим, не погодилась на пропозиції уряду.

Про це з трибуни повідомила підприємець Оксана Продан.

"Зустріч сьогодні закінчилася взаємним невдоволенням. Клюєв - бо ми не погодились на пропозиції, а ми тим, що нам треба далі стояти тут на Майдані. Ми вимагаємо вето президента", - заявила Продан.

"Ми пояснювали пункт за пунктом, чому ми проти повноважень податківців, чому ми хочемо, щоб не було обліку витрат, якщо платимо податок з доходів. Із частиною питань він погодився, що це неправильно, що треба правити. Ці питання стосуються адміністрування", - додала Продан.

"Що стосується спрощеної системи оподаткування, він згодний підвищити дохід підприємцям, що працюють на єдиному податку до 800 тисяч із касовим апаратом. Також він згодний, зі збільшенням кількості персоналу для підприємців з єдиним податком", - сказала вона.

"Ми пішли, бо мусимо добиватися від президента вето, по іншому ми не залишимось в бізнесі. Те, що готова влада дати, не дасть нам працювати", - заявила вона.

"Щоб нас почала поважала влада, ми повинні поважати один одного. Перестанемо один з одним сваритися. Ми можемо домовлятися і знаходити спільну мову", - додала вона.

Продан додала, що у переговорах брали участь 17 осіб з різних регіонів, які з вересня організовували акції протесту.

"Я роблю все, щоб оточення президента розуміло причини, чому ми вимагаємо вето", - зазначила Продан.

Українська правда

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"


powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!