Sex.com продали за 13 мільйонів доларів

П'ятниця, 22 жовтня 2010, 12:53

Маловідома компанія, зареєстрована на одному з островів Карибського моря, придбала інтернет-домен sex.com за 13 млн доларів.

Популярний домен був виставлений на аукціон в липні 2010 року, після того як збанкрутував його попередній власник - компанія Escom LLC, передає ВВС.

Найвищу ціну за доменне ім'я запропонувала компанія Clover Holdings, зареєстрована на острові Сент-Вінсент у Карибському басейні.

Втім, операція буде вважатися завершеною, тільки якщо її схвалить суд, який розглядає справу про банкрутство Escom LLC. Це рішення має бути ухвалене 27 жовтня.

В аукціоні з продажу sex.com брали участь 12 різних компаній.

Ціна, яку повинен заплатити новий власник домену, - одна з найвищих в історії торгівлі інтернет-доменів.

За оцінками експертів, в 2006 році Escom LLC придбала sex.com за 14 млн. доларів.

Першим власником sex.com був засновник популярного сайту знайомств match.com Гарі Кремен, який продав "пікантний" домен в 2006 році.

Кремен зареєстрував цю адресу ще в 1994 році, але два роки потому домен був вкрадений мережевим шахраєм на ім'я Стівен Коен.

У результаті довгого судового розгляду, у ході якого Кремену довелося доводити своє право на володіння доменом, Коен був оштрафований на 65 млн. доларів і засуджений до тюремного ув'язнення.

Найбільшою сумою, будь-коли заплаченою за домен, вважаються 16 млн. доларів, які в 1999 році погодилася викласти маркетингова компанія QuinStreet за домен insure.com.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"


powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!