БЮТівців звинувачують у спекуляціях з м’ясом

Четвер, 21 жовтня 2010, 11:17

Глава КРУ Петро Андрєєв звинувачує депутатів від БЮТ у привласненні мільйонів гривень від продажу м'яса пенітенціарним установам.

Про це він заявив на прес-конференції у четвер.

"Чого лише варті спекуляції депутатів від БЮТ з банком "Київ" або пенітенціарними установами, де сотні мільйонів відмили під закупку м'яса", - обурився Андрєєв.

"Ні м'яса немає, нічого немає, а фіктивні фірми ще й отримали відшкодування ПДВ", - зазначив він.

За словами керівника КРУ, лише в результаті однієї такої угоди бюджет втратив 85 мільйонів.

Крім того, Андрєєв відзначив зловживання у портах України, коли 400 мільйонів отримав Одеський порт, керівником якого був представник Юлії Тимошенко Микола Павлюк.

"Там, начебто на підтримку галузі, були виділені 400 мільйонів, які були виведені через угоди з офшорними компаніями", - сказав він.

Також Андрєєв відзначив зловживання у Держкомземі, руками якого уряд розгорнув масштабну передвиборчу кампанію. Він нагадав, що вони планували видати акти на землю 6,4 мільйонам громадян, а видали лише 1 мільйону.

"При цьому темпи були закладені такі, що один державний акт потрібно було видавати кожні 2-3 секунди. А в результаті виявилося, що люди приходять і виявляється, що межі їхніх ділянок накладаються і тепер вони змушені поневірятися по судах", - сказав глава КРУ.

При цьому, за даними відомства, лише на виготовлення і розсилку повідомлень про безкоштовну видачу державних актів, було витрачено 10,2 млн. гривень, а загальні збитки державі становлять понад 170 мільйонів.

Українська правда

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"


powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!