"Укртелеком" оголошує 2010 рік роком Інтернету ®

Середа, 7 квітня 2010, 14:13

Основне завдання 2010 року - надати більшості мешканців України можливість доступу до мережі Інтернет за прийнятними цінами, з високою якістю, незалежно від технології доступу, 24 години на добу і на більшій частині території країни.

На сьогоднішньому етапі розвитку суспільства мати індивідуальний доступ до Інтернету - це можливість отримувати інформацію, спілкуватися з друзями, працювати, продавати і купувати товари та послуги, слухати музику і дивитися фільми, вчитися і розвиватися. Інтернет - це життя.

Майже мільйону жителів України вже добре відома послуга "ОГО!" від Укртелекому.

Це найякісніший, наймасовіший, найкращий безлімітний Інтернет в Україні, що надається "по дротах".

Сьогодні "ОГО!" стає також мобільним і найголовніше - безлімітним.

Голова правління ВАТ "Укртелеком" Георгій Дзекон:

"Ми впевнені, що "ОГО!" + "ОГО!Мобільний" докорінно змінять підходи до використання Інтернету. Користувач сам прийме рішення:

- де і коли йому потрібний доступ до Інтернету (вдома, на роботі, на відпочинку, в машині, на прогулянці чи у будь-якому іншому місці);

- з якого пристрою мати доступ до Інтернету (телефон, комп'ютер);

- отримавши доступ до Інтернету, якою послугою скористатися (прочитати пошту, подивитися погоду, поговорити з друзями, надіслати фотографії знайомим тощо.

І найголовніше - користувач не повинен думати скільки це буде коштувати і який рахунок він отримає в кінці місяця.

Ціна відома заздалегідь:

"ОГО!Мобільний 256" - 60 гривень на місяць;

"ОГО!Мобільний Необмежений" - 120 гривень на місяць".

Обидві пропозиції надають безлімітний доступ до Інтернету за технологією 3G UMTS у мережі Укртелекому. Різниця лише у швидкoстi доступу: обмежена - до 256 Кбіт/сек, або максимально можлива.*

Укртелеком не забуває, що традиційні мобільні розмови на сьогодні залишаються найбільш затребуваними послугами на ринку.

Тому ті, хто обирають пакети "ОГО!Мобільний 256" або "ОГО!Мобільний Необмежений", отримують другу SIM-картку з активованим голосовим пакетом "U-мобільний".

Для цього голосового пакету немає обов'язкового щомісячного платежа.

Абонент отримає 2000 нетарифікованих хвилин для розмов в мережі Укртелекому (мобільного та фіксованого зв'язку), а також привабливі тарифи для дзвінків на мережі інших операторів України і за кордон.

Для всіх користувачів передплачених пакетів послуг U'try розроблено спеціальну пропозицію "ОГО!Мобільний безліміт".

Кожен абонент може активувати та лише за 5,99 гривень на добу користуватися безлімітним високошвидкісним мобільним Iнтернетoм.

Компанія оновила лінійку пакетів "Екстра Гігабайт" як для існуючих, так і для потенційних клієнтів мобільного зв'язку Укртелекому.

Нові абоненти контрактної форми обслуговування завдяки пакетам "Екстра Гігабайт" зможуть скористатися мобільним Інтернетом за нижчими цінами як в домашній мережі, так і у мережі національного роумінг-партнера.

Це не останні приємні сюрпризи, які чекають на користувачів послуг Укртелекому, адже протягом 2010 року компанія продовжить активний розвиток високошвидкісного Інтернету за всіма напрямками.

---

* Максимально можлива швидкість може мати різні значення залежно від абонентського обладнання, яке використовується, віддаленості від базової станції, кількості одночасних сесій, часу відповіді сайта, який обробляє запит.

Теоретичне обмеження для стандарту 7.2 Мбіт/сек.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"


powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!