Опозиція хвалиться, що зупинила драконівський податок на рекламу

П'ятниця, 23 квітня 2010, 14:35
 

Опозиція зупинила драконівський податок на рекламу

В БЮТ заявляють, що опозиція зупинила підвищення податку на рекламу.

Про це повідомив бютівець Андрій Шевченко за результатами наради щодо питання формування бюджету на 2010 рік, зокрема планів Міністерства фінансів підвищити у десятки разів податок на рекламу.

"Згідно з інформацією, яку ми мали, у цьому бюджеті планувалося підвищення податку на рекламу для телебачення у 42 рази, для друкованих видань - в 35 разів", - зазначив Шевченко.

"Якби це стало реальністю, це було б великою проблемою для медіа-ринку, і багато мас-медіа були б поставлені на межу виживання", - сказав він.

За словами Шевченка, на нараді представник Міністерства фінансів офіційно заявив, що підвищення податку на рекламу не планується.

"Тобто Мінфін відмовився від цієї ідеї і до кінця дня має буди офіційна заява міністра або заступника міністра на підтвердження цієї позиції", - сказав він.

"Це перемога здорового глузду і результат спільних, злагоджених дій громадськості, медіа індустрії, а також опозиції, коли своєчасно були виявлені документи про підготовку цього явно неадекватного рішення", - сказав Шевченко.

Він підкреслив, що у 2010 році рекламний і медіа-ринок працюватиме за тими правилами, за якими він звик працювати.

Шевченко також наголосив, що опозиція наполягатиме на дуже докладному розгляді бюджету-2010 із дотриманням усіх процедур.

"Історія з податком на рекламу показує, що в цьому бюджеті може бути маса дуже неприємних для країни сюрпризів", - сказав він.

Як повідомлялося, прем'єр-міністр Микола Азаров за підсумками позачергового засідання уряду у п'ятницю спростував інформацію щодо збільшення податків на телевізійну рекламу, на земельні ділянки і запевнив, що "підвищення фіскального тиску не буде".

Українська правда

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"


powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!