Кужель більше не бачить відомства Бродського

Субота, 17 квітня 2010, 11:32

За час керівництва Держкомпідприємництвом Михайла Бродського роль комітету встигла повністю нівелюватися.

Про це заявила колишній керівник комітету Олександра Кужель.

"Комітету вже нема. За законом про регуляторну політику, до нас надходили всі документи на погодження. Зараз цього не відбувається. Ми були присутні на засіданнях уряду, а тепер голова Держкомпідприємництва не є учасником засідань", - сказала вона.

Зате, звиновачує його його попередниця, він підтримав законопроект про сімейне підприємництво.

"Але ж там елементарна безграмотність. В чинному законі написано, що до числа членів сім'ї входять лише родичі, які проживають на одній площі. Тобто якщо ваш батько живе в іншому місці, він не є членом вашої родини", - зазначила вона.

За її словами, в законопроекті написано, що він діє для членів сім'ї, включаючи дідів, прадідів, онуків.

"Як довести, щоб зареєструватися? Просто надати документ для підтвердження. А як можна підтвердити, якщо люди не зберігають свідоцтва про смерть своїх бабусь?", - дорікає Кужель.

На її думку, останнім часом роль Держкомпідприємництва в процесі ухвалення регуляторних актів була значно ослаблена.

"Якщо голова Держкомпідприємництва сам має віддалене уявлення про регуляторну політику, то чому дотримуватися закону повинні чиновники, яких я десять років привчала до того, що перш ніж подавати документ до Кабміну, необхідно погодити його в комітеті?", - питає Кужель.

За її словами, регуляторний документ не може бути підписаний, поки підприємницька спільнота не висловить про нього своєї думки.

До того ж дії Бродського на посту глави комітету, на думку Кужель, не вирізняються демократичністю.

"На мій погляд, якщо людина замовчує тему ліквідації представництв Держкомпідприємництва, Фонду підприємництва, є ініціатором знищення спрощеної системи оподаткування, то діє вона явно недемократичними методами", - заявила вона.

Українська правда

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"


powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!