Ющенко назвав газову політику Тимошенко бездарною

Вівторок, 22 грудня 2009, 11:13

Президент Віктор Ющенко вкотре наголошує, що політика  уряду веде до здачі української газотранспортної системи.

Про це він заявив в інтерв'ю британській газеті "Сандей Телеґраф" та іспанській "Ель Мундо", повідомляє прес-служба президента.

Президент наголосив на неприпустимості безвідповідального ставлення з боку уряду до фінансових проблем НАК "Нафтогаз України".

За його словами, газовий монополіст знаходиться у скрутному становищі з багатьох причин, але головними є дві: небажання уряду перед виборами підвищувати внутрішні ціни на газ до об'єктивного рівня, а також неспроможність прем'єр-міністра відстояти перед "Газпромом" справедливі для України умови договору на постачання та транзит газу.

"Газова політика Тимошенко - це найбездарніша політика за весь час незалежності. Це не просто популізм - це комунізм у квадраті. Та ні, навіть комуністи собі такого не дозволяли. Адже не буває так, що купуєш дорожче, а продаєш дешевше. Не може Україна купувати газ за найвищими цінами в Європі, транзитувати за найнижчими, та ще й внутрішні ціни не підвищувати", - заявив президент.

"Це прямий шлях до виснаження ресурсів "Нафтогазу", до його повного руйнування. Мета такої політики одна - здача української ГТС, здача державних інтересів заради якихось політичних преференцій. Я цього не дозволю", - наголосив Ющенко

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"


powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!