Держуправління справами відкидає звинувачення щодо "Президент-готелю"

Субота, 19 вересня 2009, 17:58

Можливий перерозподіл власності Державного управління справами може привести до зменшення її кількості.

Про це заявив у коментарі тижневику "Дзеркало тижня" керівник ДУС Ігор Тарасюк.

На його думку, якщо навіть об'єкти ДУС будуть прозоро приватизовані, це буде вкрай неефективним використанням засобів через негативну динаміку на ринку нерухомості.

"Будь-який переділ власності призводить до зменшення її кількості. Тим більше у форматі виборів", - упевнений чиновник.

При цьому Тарасюк вважає, що сумніви Кабміну в ефективності і прозорості використання держмайна ДУС можуть бути частиною плану з продажу тих об'єктів, котрі належать держуправлінню.

"Це вже не просто піар. Це ще й бажання замаскувати дірки в бюджеті. А тепер просто уявіть собі, що йдеться про три готелі, які стоять на лінії Хрещатика. Хіба недостатня мотивація для Кабміну? Та в сьогоднішній економічній ситуації об'єкти продавати не можна. Підуть за безцінь!" - наголосив Тарасюк.

Керівник ДУС також категорично відкидає звинувачення в непрозорості передачі в оренду приватній фірмі державного "Президент-готелю".

"Ми віддали в оренду не готель, а частину рухомого та нерухомого майна. Терміном на 15 років. З правом відкликання на першу нашу вимогу. На суму 130 мільйонів. Оцінку майна здійснював ФДМ. Орендна плата, відповідно до інструкції, становить 22 відсотки (26 млн.) на рік",

- повідомив Тарасюк.

На його думку, ще однією причиною посиленої уваги Кабміну до функціонування Держуправління справами є бажання дискредитувати чинного президента напередодні виборів.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"

Підпишіться на наші повідомлення!