Уряд подумав про житлові кредити для молодих сімей

П'ятниця, 21 серпня 2009, 15:52

Кабінет міністрів змінив умови надання кредитів молодим сім'ям та одиноким молодим громадянам на будівництво та придбання житла

Відповідні зміни закріплені постановою уряду № 880 від 19 серпня 2009 року, що передбачають зміни до Положення про порядок надання пільгових довгострокових кредитів молодим сім'ям та одиноким молодим громадянам на будівництво (реконструкцію) і придбання житла, затвердженого постановою Кабміну № 584 від 29 травня 2001 року, пише газета "Дело".

Згідно з документом, зокрема, при наданні кредиту в структурі розрахункової вартості 1 кв. м враховуються відрахування в межах 4% на розвиток соціальної та інженерно-транспортної інфраструктури, тоді як раніше обліковувалось 25%.

Таким чином, розрахункова вартість 1 кв. м житла в цілому не повинна перевищувати опосередковано вартості будівництва визначеної Міністерством регіонального розвитку та будівництва і відрахувань на розвиток соціальної та інженерно-транспортної інфраструктури в межах 4% розрахункової вартості.

Як відомо, кредит надається виходячи з норми 21 кв. м загальної площі житла на одного члена сім'ї, а також додатково 20 кв. м на сім'ю.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"


powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!