ПФТС подолав локальний опір

Вівторок, 2 червня 2009, 18:46

У вівторок індекс ПФТС після відкриття впевнено демонстрував зростання, і лише під кінець торгів трохи скорегував.

Кількість угод і обсяги торгів помітно зросли, у порівнянні з результатами попереднього дня, повідомляє FundMarket.

Схоже, активність на ринку починає приходити в норму. З погляду технічного аналізу, слід зауважити, що індекс подолав локальний опір і тепер, імовірно, продовжить повномасштабне зростання.

В цілому ситуація на українському ринку цінних паперів неоднозначна, і до рівня 500 пунктів ми ще можемо побачити відкати.

На "Українській біржі" у вівторок спостерігалася висока волатильність. Так, індекс, почавши торговельну сесію нижче закриття, пішов далеко в "плюс", однак у другій половині дня відбулася серйозна корекція.

З усіх цінних паперів на ПФТС, включаючи корпоративні облігації і ОВГЗ, у вівторок укладено 166 угод. Обсяг торгів склав 9,1 млн. гривень. На "Українській Біржі" - 629 угод, обсяг торгів - 13,9 млн. гривень.

Згідно з результатами торгів, українські індекси продемонстрували зростання.

Індекс ПФТС виріс на 1,74%, піднявшись до рівня 457,10 пункту, індекс UX, що розраховується "Українською біржею", додав 1,42%, до 1174,87 пункту. У той же час, UAI-50 виріс на 0,88%, досягнувши позначки 30,38 пункту.

Більшість "блакитних фішок" на УБ знову демонстрували висхідну тенденцію: ВАТ "Укрнафта" (+5,17%), OАО "Укртелеком" (+3,22%), ВАТ "Центренерго" (+1,77%), ВАТ "Мотор Січ" (+1,49%). У мінусі закрився тільки "Укрсоцбанк" (-0,98%).

У "другому" і "третьому" ешелонах також переважали "бичачі" настрої: ВАТ "Єнакіївський металургійний завод" (+6,89%), OАО КБ "Форум" (+5,92 %), OАО "Металургійний комбінат "Азовсталь" (+2,51%), ВАТ "Алчевський металургійний комбінат" (+2,36%).

Лідерство за обсягами на ПФТС утримує ВАТ "Єнакіївський металургійний завод" - 1,8 млн. гривень.

Лідер падіння - Шахта "Комсомолець Донбасу" (-16,22%). Лідер зростання - ВАТ "Маріупольський завод важкого машинобудування "Азов" (10,00%).

Лідер за обсягом на УБ - ВАТ "Єнакіївський металургійний завод" - 2,4 млн. гривень.

Лідер падіння - ВАТ "Інтерпайп Новомосковський трубний завод" (-3,22%). Лідер зростання - ВАТ "Авдіївський коксохімічний завод" (+8,13%).

Максимальне зростання зафіксоване за індексом автомобілебудування (+2,81%). Найбільш значного зниження зазнав індикатор вугільної промисловості (-0,19%).

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"


powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!