У БЮТ скаржаться на занадто "ініціативних" контролерів, які нищать бізнес

П'ятниця, 8 травня 2009, 20:42

Більшість органів державного нагляду і контролю заважають працювати підприємцям.

Про це заявила голова Комітету Верховної ради з питань промислової і регуляторної політики і підприємництва Наталія Королевська, повідомляє агентство "УНІАН".

За її словами, в Україні функціонує більш як 80 органів державного нагляду і контролю.

Є контролюючі органи, які сумлінно виконують свою роботу, але в більшості своїй вони просто заважають працювати підприємцям.

Голова комітету зазначила, що зараз спостерігається "розгул" контролюючих органів.

За її словами, щоб вони остаточно не знищили бізнес, необхідно "ввести чіткі рамки роботи, точний перелік критеріїв, за якими допускається проведення перевірок".

Також Королевська висловила сумнів щодо ефективності роботи контролюючих органів.

За її словами, згідно із законом, кожен "контролер" має підготувати уніфіковані форми актів і перелік підстав для проведення перевірок.

"Але їх все ще немає. На ділі, кожна перевірка підприємства залежить від буйної фантазії контролера", - вважає голова комітету.

Щоб стимулювати контролюючі органи до виконання законодавчих норм, Комітет ВР з питань промислової і регуляторної політики і підприємництва надіслав лист до Кабінету міністрів.

У ньому депутати просять надати інформацію про те, на якій стадії перебуває впровадження законодавчих норм органами державного контролю.

"Зрештою, такі свідомі" недоробки "органів держконтролю є додатковим бар` єром для ведення бізнесу. Допустити свавілля контролюючих органів в умовах кризи - все одно що підписати бізнесу смертельний вирок. І ми цього не допустимо", - наголосила Королевська.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"


powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!