Азаров вважає, що Україна не переживе кризу

Субота, 21 березня 2009, 09:24
Народний депутат, член фракції Партії регіонів Микола Азаров сумнівається, що Україна зможе протриматися до закінчення світової кризи.

Про це він сказав у п'ятницю в вечірньому ефірі телеканалу "Інтер".

За його словами, економісти приблизно прогнозують закінчення кризи 2012 року.

"Вважаємо, дев'ятий, десятий, одинадцятий і аж дванадцятий. Три роки. Однозначно Україна не витримає три роки. Але дай бог з одинадцятого року. Але й два роки витримати, це теж витримати, це теж, я вам скажу, непросто", - сказав він.

У зв'язку з цим, Азаров пропонує максимально раціоналізувати витрати бюджетних коштів, навести порядок у сфері нафти і газу.

Крім того, необхідно звернути увагу в бюджетній сфері на такі структури, як "Укрзалізніця", а також на портове господарство і т.д.

"Тобто якщо поскрести по сусєкам, то можна знайти достатньо ресурсів для того, щоб почати запускати зараз промислові програми. Вони дадуть віддачу", - підкреслив регіонал, додавши при цьому, що ці програми дадуть віддачу не меншу, ніж через рік.

"Під прикриттям цих програм можна вже виходити на кредити Європейського банку реконструкції та розвитку, Світового банку і т.д. Але тільки на конкретні програми, не на те, що прийшли гроші, розсовали по кишенях, і забули", - підсумував він.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"


powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!