Створено робочу групу для переговорів про знесення ТРЦ, який заважає Євро-2012

Вівторок, 15 січня 2008, 11:38

Київська міська державна адміністрація створила робочу групу для врегулювання майнових і земельних питань із компанією-забудовником "Юджин", пов'язаних зі знесенням торгово-розважального центру "Троїцький" біля Національного спортивного комплексу "Олімпійський".

Про це повідомила прес-служба Київміськадміністрації.

Також адміністрація вирішила звернутися до "Юджину" із пропозицією компенсації вартості об'єкта будівництва.

На думку адміністрації, реконструкція НСК "Олімпійський" також гальмується через будівництво "Троїцького", крім того, що ТРЦ заважає вільному проходу учасників змагань і глядачів до НСК.

Реклама:

Разом із тим, Київміськадміністрація вважає найбільш оптимальним будівництво до Чемпіонату Європи з футболу в 2012 році нового стадіону на території Національного комплексу "Експоцентр України" на проспекті Глушкова в Голосіївському районі.

Адміністрація вважає, що за участі інвесторів на цій території можна побудувати багатофункціональний комплекс зі стадіоном, льодовою ареною, офісно-житловим і готельно-офісними приміщеннями.

Переваги цієї території, на думку адміністрації, - розвиток дорожньої та транспортної інфраструктури, близькість до аеропортів "Бориспіль" та "Київ" (Жуляни).

Як повідомлялося, у листопаді Київська міська рада вирішила просити Кабінет Міністрів визначити джерела фінансування компенсації компанії-забудовникові "Юджину" за знесення торгово-розважального центру "Троїцький" біля НСК "Олімпійський".

Також Київрада просила Кабмін вуести суму компенсації в проект Державного бюджету на 2008 рік.

Окрім того, Київрада вирішила звернутися до "Юджину" із пропозицією компенсувати вартість об'єкта незавершеного будівництва - ТРЦ "Троїцький" - з урахуванням того, що відшкодуванню підлягають усі понесені збитки, якщо вони обґрунтовані та визначені незалежною оцінкою.

УЄФА вимагає знести торгово-розважальний центр перед НСК "Олімпійський" для проведення фіналу ЧЄ-2012 із футболу.

Компанія-забудовник торгово-розважального центра "Троїцький" перед НСК "Олімпійський" "Юджин" уважає політичними всі заяви влади, ФІФА та УЄФА про необхідність припинення будівництва ТРЦ.

Українські новини

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"

Реклама:
Підпишіться на наші повідомлення!