Заправки є причиною столичних заторів - "Стрітрейсинг"

Вівторок, 4 грудня 2007, 16:06

Хаотичне розташування АЗС у місті - одна з причин виникнення заторів.

Такі результати опитування тисячі автолюбителів, яке з 19-го до 23 листопада провела громадська організація "Стрітрейсинг".

- Багато водіїв не знають, як швидше й зручніше доїхати до АЗС, як при цьому спланувати свій час. Людина їде, а виявляється, що заправку вона вже проїхала. Доводиться повертатися, намотувати зайві кілометри. Так машини поступово скупчуються, виходить або тягучка, або й пробка, - каже Олександр Пабат, 33 роки, депутат Київради й президент громадської організації "Стрітрейсинг".

На деяких вулицях міста можна побачити одночасно кілька АЗС поруч, водночас на інших немає жодної. Продумане розміщення заправок має зменшити транспортний потік, зауважує Пабат.

Значною проблемою міські водії назвали і відсутність дорожніх показників АЗС. Фахівці пропонують створити карту-схему, куди занесуть всі столичні заправки (нині їх майже 250). А також добре продумати маршрути, якими зручніше добиратися до станцій. Цю схему почали розробляти ще 2003-го, а завершити планують в січні-лютому 2008-го.

Водії стверджують: автозаправок не вистачає в Печерському, Оболонському і Святошинському районах. Понад 84% опитаних стоять у чергах на АЗС кілька разів на місяць. А найлегше залити повний бак бензину на Подолі.

"Українські новини"

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"


powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!