У київському метро запровадили посади "трамбувальників"

Середа, 12 грудня 2007, 17:00

На станціях Київського метрополітену у робочі дні в години "пік" (з 8:00 до 9:00) відбуватиметься чергування працівників метрополітену для надання допомоги машиністам у закритті дверей.

Як повідомляє офіційний веб-портал КП "Київський метрополітен", чергувальну службу започатковано відповідно до розпорядження керівництва метро з метою забезпечення своєчасного відправлення поїздів у ранкові години пік із деяких станцій, у тому числі "Дарниці", "Лівобережної", "Хрещатика", "Вокзальної" та "Петрівки".

До числа осіб, що залучаються до чергування, входять працівники різних служб метрополітену, зокрема служби електропостачання, сигналізації і зв’язку, матеріально-технічного постачання, вагоноремонтного заводу, електродепо "Дарниця" та "Оболонь".

Вказані графіки чергування діятимуть орієнтовно до червня наступного року.

У метрополітені зазначають, що ці працівники щоранку проходять інструктаж із охорони праці та культури обслуговування пасажирів. На платформах їх можна вирізнити з-поміж пасажирів, оскільки ці люди одягнені у сигнальні жилети яскраво-помаранчевого кольору з написом на спині синіми літерами "Метрополітен".

Керівництво підземки також наголошує, що такі заходи вимушені і покликані сприяти дотриманню ритмічного руху поїздів, що дає можливість забезпечити максимальну провізну спроможність метрополітену, у чому зацікавлені, у першу чергу, пасажири.

УНІАН

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"


powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!