В Україні з'явився власний MTV

Понеділок, 27 серпня 2007, 12:16

У суботу о 6 ранку розпочав свою трансляцію телеканал MTV Ukraine. До 3 вересня, коли почне роботу повноцінна програмна мережа, в ефірі телеканалу транслюватиметься тільки музика.

Першим кліпом в ефірі MTV Ukraine стали "Танці" групи Воплі Відоплясова.

Про вихід на український ринок телекомпанії MTV Networks було оголошено в серпні 2005 року.

13 січня 2006 року Національна рада з телебачення та радіомовлення видала ТОВ "МРІЯ-ТБ" ліцензію на мовлення в кабельних мережах строком на десять років під брендом MTV Ukraine.

Канал повинен був вийти в ефір навесні 2006 року, але пізніше дата початку трансляції кілька разів переносилася. У вересні минулого року компанія MTV Networks відкликала у "МРІЇ-ТБ" ліцензію на використання бренду MTV. У середині січня 2007 року стало відомо про відновлення проекту MTV Ukraine. Інвестором каналу виступив інвестфонд Horizon Capital.

У суботу MTV Ukraine почав трансляцію. Канал можна приймати з супутника Amos-2, а також у пакеті кабельного телебачення, де MTV Ukraine зайняв місце телеканалу MTV Europe. Як повідомив технічний директор каналу Олександр Мєдвєдь, наразі розглядаються декілька варіантів ефірної трансляції.

"Обличчям" каналу стане письменниця Ірена Карпа - вона вестиме новини.

Зараз в ефірі MTV Ukraine транслюють тільки кліпи. Запуск повноцінної програмної мережі заплановано на 3 вересня. Спочатку це будуть в основному перекладні програми, за винятком новин і передачі Rock Ukraine.

Коммерсант-Украина

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"


powered by lun.ua