Черновецький обіцяє заплатити тому, хто обгрунтує його тарифи

П'ятниця, 18 травня 2007, 19:25

Київська міська державна адміністрація оголосила тендер на проведення експертизи економічного обгрунтування тарифів на комунальні послуги.

Як повідомив начальник Головного управління з питань цінової політики Василь Яструбинський, попередній, оголошений у квітні, тендер на проведення аудиту тарифів було скасовано через неправильні формулювання в документах тендеру.

Як пояснив Яструбинський, сесія Київради 8 лютого цього року прийняла рішення про проведення аудиту тарифів – тобто перевірку правильності формування тарифів.

Проведення аудиту було доручено КМДА і таким чином Управління з питань цінової політики оголосило тендер на проведення "аудиту".

"В ході роботи з Тендерною палатою ми дійшли висновку, що це неграмотний запис. Тому що аудит проводиться або фінансових, або бухгалтерських звітних документів. А сесія мала на увазі саме експертизу економічного обгрунтування тарифів. У зв’язку з цим ми вимушені були скасувати проведення цього тендера", - поінформував він.

Яструбинський також зазначив, що попередня сесія Київради внесла відповідні зміни у своє рішення, тобто термін "аудит" замінила на термін "експертизу".

"Наскільки мені відомо, це буде на наступній сесії проведено. Але ми разом з тим вже оголосили тендер і 29 числа буде відкриття пропозицій на проведення експертизи економічного розрахунку тарифів", - сказав Яструбинський.

УНІАН

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"


powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!