Янукович звинуватив Тимошенко в тому, що економіку загнали під плінтус

П'ятниця, 23 березня 2007, 10:38

Прем'єр Віктор Янукович упевнений, що в Україні немає кризи.

Про це він заявив в ефірі каналу "Інтер" в четвер увечері.

"Криза має певні обриси, як правило. І Україна сьогодні їх не має. Я думаю, що скажу, що словами статистики, що є. Адже цифри це така річ... уперта", - сказав прем'єр з підказки ведучого.

Янукович відзначив, що в країні росте ВВП, спостерігається приріст доходів.

"Ми прийняли прораховане рішення, що будемо мати можливість збільшити пенсії і заробітні плати втричі", - підкреслив прем'єр.

На питання, чи є в країні політична криза, Янукович відповів, що ця криза почалася давно.

"Я думаю, що криза політична почалася ще в 2004 році. І вона перманентно продовжується. Скільки вона буде продовжуватися, невідомо, але я думаю, що все закінчиться тим, що конструктивні сили в країні з’єднаються на всіх рівнях, і життя продовжується", - завірив прем'єр.

"Сьогодні йдеться про ту невелику групу політиків, що не задоволена результатами виборів 2006 року", - відзначив він.

Він звинуватив своїх опонентів у тому, що за роки їхнього правління вони "загнали економіку під плінтус", а їхні нинішні заяви "найчистішої води популізм".

"Що вони зробили? Продали "Криворіжсталь" і проїли ці гроші. Це вони зробили красиво під своє шоу. Лякали всю країну реприватизацією. Починали від 30 підприємств або 3 000, говорили, що доберуться до магазинів і перукарень. Ми займалися конкретною економікою... Вони звикли говорити, а ми робити", - підкреслив Янукович.

"Ми не звикли жити на марші переможців, а спокійно займатися своєю справою. І, до речі, несемо за це відповідальність", - додав він.

"Українська правда"

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"


powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!