Артур Крижний

редактор новин "Економічної правди"
Facebook Mail
Усі публікації автора
У Yasno пояснили, чому графіки обмежень світла іноді не співпадають з відключеннями
Енергетики пояснили, що у графіках обмеження енергопостачання існує три зони, які описують, коли буде світло. Зокрема, при світло-сірій зоні постачання електрики не гарантується і  залежить від наявних обсягів генерації. 
Єврокомісія може оштрафувати Microsoft через ШІ-додаток у Bing
Європейська комісія може оштрафувати компанію Microsoft, якщо вона не надасть адекватну інформацію про ризики, пов'язані з функціями генеративного штучного інтелекту в пошуковій системі Bing до 27 травня.
Замість США та ЄС: Китай переорієнтовує свої електромобілі на ринки інших країн
Не маючи доступу до американських ринків і піддаючись нападкам у Європі, китайські виробники електромобілів зосередилися на країнах, де їм раді. Одна з найбільших - Бразилія.
Цукровики просять Кабмін терміново припинити експорт до ЄС: яка причина
Асоціація "Укрцукор" звернулася до Кабміну із проханням терміново встановити нульову квоту на експорт цукру до ЄС на 2024 рік через досягнення граничного обсягу, передбаченого рішенням ЄС для експорту українського цукру цьогоріч.
"Нафтогаз" з початку року запустив 7 високопродуктивних газових свердловин
Торік "Нафтогаз" запустив 86 нових свердловин, а вже цього року було запущено ще 7 газових свердловин.
Прокуратура розпочала розслідування щодо проривів трубопроводу біля "Оушен Плази"
Київська міська прокуратура розпочала досудове розслідування за фактом можливої розтрати бюджетних коштів під час капітальних ремонтів магістральних трубопроводів біля "Оушен Плази".
Північнокорейці оманом працювали в американських техкомпаніях, щоб фінансувати розробку ядерної зброї
Видаючи себе за американців, північнокорейські техпрацівники уклали контракти на віддалену роботу з 300 американських компаній в рамках схеми, спрямованої на фінансування незаконних програм Пхеньяна з розробки ядерної зброї та ракет.
Кабмін виділив 1,5 мільярда для відновлення Зміївської і Трипільської ТЕС
Кабінет Міністрів України виділив 1,5 млрд грн для відновлення Зміївської теплоелектростанції в Харківській області й Трипільської теплоелектростанції в Київській області.
Україна в окремі години вийшла на фізичний максимум в імпорті електрики
Українська енергосистема протягом доби залучить імпорт електроенергії з 5 країн з максимально можливою потужністю в окремі години до 1 700 МВт.
Росія, ймовірно, продовжить завдавати ударів по українській енергосистемі - аналітика
Російські ракетні удари по українській енергетичній інфраструктурі з березня 2024 року спричинили довгострокову шкоду енергосистемі України.
Київ та ще 4 області будуть зі світлом до вечора: ДТЕК розповів, коли почне виключати
Ситуація в енергосистемі залишається вкрай важкою у Києві, на Київщині, Одещині, Дніпропетровщині та Донеччині, але до 19:00 обмеження світла не передбачені.
Обленерго змінили тривалість обмежень: один з регіонів може впоратися без відключень
Деякі з українських обленерго повідомили про зміну графіків погодинних відключень електроенергії побутовим споживачам, порівняно з анонсованими НЕК "Укренерго".