Микола Максимчук

заступник головного редактора "Економічної правди"
Facebook
Усі публікації автора
Харківську ТЕЦ Павла Фукса передали в управління державі
На ТОВ "ДВ Нафтогазовидобувна компанія", яка з 2012 року користується державним підприємством "ТЕЦ-2 Есхар", накладено арешт та передано в АРМА.
Глава Варшавської фондової біржі: Емісія акцій Kernel використана для дешевого поглинання компанії
Найбільший агрохолдинг України йде з Варшавської біржі. Чому так сталося і які це матиме наслідки?
З Варшави з любов'ю. Kernel повертається в Україну, але ціна зворотного квитка влаштовує не всіх
Андрій Веревський повернув повний контроль над найбільшим агрохолдингом країни. Проте спосіб, у який це було зроблено, частина інвесторів вважає шахрайством. Чия тут правда?
НКЦПФР зможе самостійно допускати іноземні облігації в Україну
З серпня Національна комісія з цінних паперів та фондового ринку (НКЦПФР) отримала право за власною ініціативою надавати допуск ряду іноземних боргових цінних паперів до обігу на території України.
На будівництво водогонів направили 10 мільярдів – всемеро більше, ніж планували
Служба відновлення та розвитку інфраструктури у Дніпропетровській області підписала договори на будівництво двох водогонів загальною вартістю 10,6 млрд грн.
Уряд скасував обмеження розміру націнки при закупівлях Міноборони
При закупівлі товарів та послуг оборонного призначення націнка вітчизняних виробників не обмежуватиметься 1% витрат на придбання комплектувальних виробів та обладнання в інших суб’єктів господарювання та 30% власних витрат
"Ще два-три місяці протягнемо". Чому у водоканалах б'ють на сполох через тарифи і хто винен в іржавій воді з-під крана
Другий рік влада блокує перегляд тарифів на водопостачання. Чим це може обернутися для водоканалів та населення?
Через прокуратуру ОВДП зі "Сбербанку РФ" на 9 мільярдів не могли передати до бюджету
Облігації внутрішньої державної позики (ОВДП), що знаходились в активах ліквідованого "МР Банк" (раніше – "Сбербанк Росії") на загальну суму 9 млрд грн арештовані та заблоковані в ТОВ "Інвестиційний капітал Україна" (ICU) та банку "Авангард". Останні, нібито, користувалися ними для отримання доходу.
Права власності на 700 тисяч компаній обліковуватимуть по новому
З 1 січня 2024 року права власності (частки) в товариствах з обмеженою відповідальністю (ТОВ) та товариствах з додатковою відповідальністю (ТДВ) зможе обліковувати "Національний депозитарій" (НДУ).
Евакуаторів у Києві стало більше? Як все це працює і хто заробляє на евакуації авто
За що автомобілі забирають на штрафні майданчики, хто це робить і скільки на цьому заробляє, та що за компанія контролює половину столичного ринку евакуаторів.
"Мережі працюють, але їх ресурс не може всіх задовольнити". Мінцифри про мобільний зв'язок та інтернет в блекаут
Як держава та бізнес готували мобільну мережу до відключень електроенергії і скільки працюватиме інтернет за тривалого блекауту?
Суд арештував активи Гінера, Бабакова та Воєводіна в Україні
Печерський районний суд Києва наклав арешт на частки в стратегічних українських підприємствах та цінні папери кінцевими власниками яких є депутат Держдуми РФ Олександр Бабаков, член комітету Держдуми РФ з міжнародних справ Євгеній Гінер та так званий "злодій в законі" на призвісько Міша "Лужнецький" Міхаіл Воєводін