Володимир Рихліцький

журналіст ЕП, редактор колонок
Facebook
Усі публікації автора
Двічі тікали від війни. Як подружжя підприємців з Маріуполя знову починає все з нуля, тепер – у Львові
Історія власників невеликого сімейного бізнесу, які після руйнування двох закладів у Маріуполі почали все спочатку і відкрили Львові свій ресторан Bluefin.
Колеса для Javelin та зарядка для Starlink. Як у Тернополі виготовляють електробайки для військових
Компанія Eleek виробляє електровелосипеди з 2010 року, а з недавнього часу постачає вдосконалені моделі ще і для ЗСУ. Бійці вже випробували їх у реальних бойових умовах.
До війни Collar експортувала товари для тварин у 78 країн. Як компанії вдалось вціліти в Чернігові та почати з нуля
Як підприємство пережило оточення Чернігова росіянами, завдяки чому компанії вдалося втримати працівників та як після виїзду в західні області Collar знову повернулась в рідне місто.
Маск не знадобився. Як харків'яни перетворюють маленький Хотин на велосипедну столицю України
Незважаючи на втрачені через обстріли потужності, харківський виробник велосипедів "Велотрейд" зберіг бізнес і тепер працює в невеликих містечках. Історія порятунку.
Тонка межа між колабораціонізмом і виживанням. Як працювати бізнесу на окупованих територіях
Підприємці на окупованих територіях перед дилемою – закрити бізнес чи залишатися. Якщо залишатися, то як працювати, щоб не співпрацювати з окупантами. ЕП зібрала головні думки з цього приводу.
Велике переселення матраців: як найбільший виробник України переніс виробництво з Дніпра у Львів
Сотні компаній вимушені вивозити свій бізнес зі сходу на захід. Як це відбувається, ЕП розповідає на прикладі релокації найбільшого виробника матраців в Україні компанії "Матролюкс".
Українці зможуть безкоштовно розмитнити авто з ЄС. Як це буде працювати?
Депутати дозволили українцям не розмитнювати ввезені з-за кордону автомобілі на період дії воєнного стану. Як працюватимуть нові правила?
Подалі від війни. Як евакуювати бізнес на захід
Як держава допомагає бізнесу перенести виробництва для відновлення роботи в західні регіони, скільки підприємств це вже зробили і з чим вони стикаються.
Бізнес в умовах війни: хто зазнав найбільших втрат та як відновлюються підприємства
Перемогти у війні буде важко без функціонування бізнесу, який дозволяє українцям забезпечувати себе та підтримувати Збройні сили. Що відбувається з українськими підприємствами після місяця війни?
100 тисяч від держави на бізнес. Як із малозабезпечених уряд робить бізнесменів
Держава почала надавати безвідсоткові позики безробітним на започаткування бізнесу. У програмі взяли участь понад 230 людей, більшість з яких стали підприємцями. Як це працює?
Частинка Тихого океану на Миколаївщині. Як працює найбільша в Європі креветкова ферма
У першу чергу будівництва комплексу для вирощування креветок інвестували близько 180 млн грн. Тут вирощуватимуть до 500 тонн креветки на рік.
Закохані у свою справу. Сім дивовижних історій 2021 року про підприємців, які вразили ЕП
Вони надихають робити бізнес і живлять цю країну. Найбільш яскраві історії малого і середнього бізнесу, опубліковані протягом року "Економічною правдою".