Олена Щербан

член правління ГО "Центр протидії корупції"
Олена Щербан
Усі публікації автора
Чи допоможе апеляція Суркісам витягнути з Приватбанку сотні мільйонів
У середу суд вирішуватиме, чи виплатить державний Приватбанк 250 млн дол офшорним компаніям Суркісів. На чий бік стане київська Феміда?
Антиколомойський законопроєкт: як Дубінський та "слуги" блокують співпрацю з МВФ
Законопроєкт про неповернення Приватбанку олігарху Ігорю Коломойському не може отримати схвального рішення в профільному комітеті Верховної Ради. Хто і чому блокує ініціативу?
Закупівлі ліків: як мутують на ринку медикаментів "дерибанники"-монополісти
Якщо на державному рівні міжнародні організації посунули компанії-прокладки, то в регіонах досі діють схеми часів Богатирьової. Де ви, правоохоронці?
Як ProZorro допоможе виявляти тендерні схеми
У державних аудиторів, які стежать за публічними закупівлями, зв'язані руки: вони не можуть карати порушників. Все змінить новий законопроект.
Тендери без анонімів
Компаніям, які не розкрили інформації про свого кінцевого бенефіціарного власника, забороняють брати участь у тендерах. Понад 200 тисяч компаній і досі не повідомили державі про своїх фактичних власників.
У держзакупівлі протягують "схеми" через електронні торги
Проект закону щодо впровадження електронних торгів №4499а містить ряд ризикових положень, які можуть мати наслідком зростання корупційних явищ у сфері закупівель та сприятимуть непрозорості цих процедур
Підпишіться на наші повідомлення!