Запрошуємо на перший за час великої війни Банківський форум

Яніна Корнієнко

журналіст ЕП
Facebook
Усі публікації автора
Коронавірус б'є не тільки по людях: чим епідемія з Китаю загрожує світовій економіці
Планету охопила епідемія китайського вірусу: ринки обвалюються, заводи зупиняються, літаки не літають, Китай опинився в економічній блокаді. Що це означає для світової економіки та України?
Як на долоні: що можна дізнатися про вас з офіційних баз даних
Адреса, колір та марка машини, судові справи, бізнес-угоди, імена родичів, податкові борги, нерухомість — лише частина того, що є у відкритому доступі про будь-кого з нас. На яких сайтах міститься особиста інформація та в яких випадках її можуть відкрити?
Ринок праці у 2020: попит на гуманітаріїв і пенсіонерів, штатний психолог, Siri та моніторинг працівників
Десять ключових прогнозів щодо ринку праці на поточний рік від американського дослідника та автора книг з розвитку кар'єри Дена Шобеля.
Що читати? Добірка найпопулярніших книг про бізнес
Книга – найкращий спосіб "пережити" чужий досвід і навчитись на помилках іншого. Особливо, коли мова йде про створення бізнесу, хочеться підготувати себе до всіх можливих негараздів.
Пристебніть паски безпеки: що не так із законом про автокрісла
Вимога про обов'язкове використання дитячих автокрісел у легкових авто стала для багатьох справжнім іспитом. ЕП зібрала усі питання читачів, які стосуються цієї теми, і відповіла на них тут.
Чи готові ви до "Чорної п'ятниці"? ТЕСТ
Незабаром, 29 листопада, в Україні відбудеться найбільший розпродаж року — "Чорна п'ятниця". ЕП вже писала про те, як підготуватися до шопінгу. Тепер редакція вирішила перевірити, наскільки уважно читачі знайомилися з цими текстами. Щоб дізнатися, чи готові вони до цьогорічної "Чорної п'ятниці", ЕП підготувала тест.
Втратити квартиру і не знати про це. Як аферисти і суди позбавляють киян житла
Підроблені рішення судів, чужі паспорти і "необережні" нотаріуси — цього достатньо, щоб переписати квартиру на іншу особу без відома власника, який потім буде безуспішно намагатися оскаржити це в судах. Така історія в Україні може статись з ким завгодно.
Вибори-2019. Що партії пропонують робити із землeю, податками, тарифами і соцстандартами
Зниження ставки ЄСВ, відкриття ринку сільськогосподарських земель, створення Служби фінансових розслідувань. Економічні плани партій, що збираються у парламент.
Як керувати міленіалами. Поради професора IESE Business School
Хто такі мілленіали? Чому вони йдуть з успішних компаній? Як цьому зарадити? Свій рецепт має професор Гвідо Штейн.
Як правильно масштабувати бізнес. Поради топ-менеджерів
Представники малого і середнього бізнесу, які створили успішні компанії, розповіли, як правильно масштабувати свій проект і як зрозуміти, що він готовий до наступного кроку.
Професор Каліфорнійського університету: як вести бізнес в умовах Четвертої індустріальної революції
Професор зі стратегічного управління та підприємництва в університеті Каліфорнії Майкл Пешкам розповів про особливості ведення бізнесу в умовах Четвертої індустріальної революції.
Як Нафтогаз переміг Газпром в Стокгольмі. Історія однієї війни
У книзі "Стокгольм. Бери або плати" один з керівників "Нафтогазу" Юрій Вітренко розповів про перебіг найбільшого в історії комерційного арбітражу між "Нафтогазом" та "Газпромом". ЕП наводить цитати з книги.