"Економічна правда" запрошує на конференцію "Відбудова України: чому не слід відкладати до перемоги"

Марія Коваль

керівник практик Інтелектуальної власності, Технологій та Захисту даних PwC Legal в Україні, арбітр Центру з Арбітражу та Посередництва Всесвітньої Організації Інтелектуальної Власності
Усі публікації автора
Гіг-контракти для IT-спеціалістів в Україні: що важливо знати бізнесу
Що таке гіг-контракти та які основні моменти необхідно враховувати при укладанні таких договорів.
Закон про кібербезпеку, або Тотальний контроль за бізнесом
Незважаючи на те, що введення багатьох вимог у сфері кібербезпеки має благу мету, на практиці це створить чимало проблем для ведення бізнесу.(Рос.)
Табу на слова "молоко" і "сир"
Європейський суд заборонив називати "молочними" термінами продукти рослинного походження. Нам потрібно зробити те саме. (Рос.)
Ніякого більше викупу
Україна приєдналася до глобальної ініціативи No More Ransom в боротьбі з кібервимаганням. Вона допоможе людям зберегти свої дані від шахраїв. (Рос.)
Якщо у вас вкрали технології
Довести крадіжку технологій працівником та оцінити збиток украй складно, тому важливо попереджати такі ситуації всіма можливими способами. (Рос.)
Влада оголосила війну "патентним тролям"
В Україні процвітає своєрідний бізнес: фізособи патентують стандартні предмети, а потім вимагають у підприємців гроші. Мінекономіки вирішило покласти край таким витівкам. (Рос.)
Рада готується вдарити по інтернет-піратах. Чим це загрожує сайтам?
Проект закону пропонує авторам дієві інструменти для захисту своїх прав: від оперативного зняття із сайтів краденого контенту до фінансової компенсації.