Микола Топалов

журналіст ЕП
Facebook
Усі публікації автора
Держава більше не регулює ціни на пальне: коли зникне дефіцит та чи буде 100 гривень за літр
Уряд вирішив загасити попит на пальне відмовою від держрегулювання. Що з цього вийде і чи варто готуватися до тризначних чисел на стелах АЗС?
"Нафтогаз" повернувся на біржу: як відбуваються торги газом і чому це дратує ринок
До перших угод на товарній біржі УМВБ в трейдерів виникла низка запитань. Чому НАК обрав саме цю біржу, чим завершилися перші торги та що про це кажуть їх учасники?
Міністр енергетики: хтось має пояснити цим "обізянам", що не варто стріляти з танків по атомних об'єктах
Голова Міненергетики Герман Галущенко розповів про обстріли атомних станцій з важкої зброї, втрачені активи, збитки галузі від російської агресії та про розрахунки в рублях.
Колишній "дорожній король" Амірханян: про відкати у "Великому будівництві" та вихід на Зеленського через Comedy club
В інтерв'ю Амірханян розповідає про тіньову економіку ключового іміджевого проєкту президента, відкати на "Великому будівництві" та роль у цьому процесі оточення Володимира Зеленського. (рос)
Шмигаль ініціює засідання РНБО, на якому можуть звільнити керівництво енергорегулятора
На п'ятницю, 11 лютого, заплановане засідання РНБО, на якому можуть звільнити керівництво Нацкомісії, яка здійснює держрегулювання у сферах енергетики та комунальних послуг.
Якщо Росія піде на загострення: чим Україні загрожує повна енергетична блокада
На восьмому році війни з Росією Україна все ще залежна від країни-агресора в енергетичній сфері. Які сектори найбільш вразливі?
Заводи зупиняються. Як уряд стримує ціни на газ і що з цього виходить
Кинувшись рятувати виробників соціально важливих продуктів коштом видобувних компаній, влада не допомогла ні першим, ні другим.
Андрій Герус: Ахметов настільки крупний, що завеликий для України, або Україна замала для його бізнесу
Про найбільш песимістичні сценарії проходження опалювального сезону, причини кризи в енергетиці, протистояння Ріната Ахметова та Ігоря Коломойського і про загадкових імпортерів білоруської електроенергії.
Бізнесмен Ігор Тинний: Якщо зараз будувати сонячну електростанцію промислового масштабу, її окупність – "ніколи"
Чи варто споживачам готуватися до відключень, чи змінилося ставлення влади до "зелених" енергетиків і чому ніякі RAB-тарифи не приведуть в Україну міжнародних інвесторів.
Газ подвійного призначення: як "дешеве" паливо для населення могло потрапити на заводи Фірташа
Які привілеї завдяки "Нафтогазу" міг отримати газовий бізнес Дмитра Фірташа та як це допомогло його хімічним підприємствам?
Не кажи ГОП, поки не почалося: чому деякі українці вже сидять без світла та чого очікувати взимку
Опалювальний сезон лише почався, а частині домогосподарств уже на кілька годин вимикають світло. Чи пов'язано це з дефіцитом електроенергії та що буде взимку?
Зеленський проти Ахметова: хто виграв бій за мільярди виробникам "зеленої" електроенергії
Володимир Зеленський пішов в атаку на Ріната Ахметова, використовуючи інструмент "телефонного права", а коли воно не спрацювало – в хід пішли кадрові ротації. Що за скандал стався напередодні навколо боргів "зеленим"?