Мирослав Табахарнюк

голова наглядової ради компанії "МТ-інвест", заслужений економіст України
Myroslav Tabakharnyuk
Усі публікації автора
Час інвестувати в Україну. Як обійти ризики?
Зниження капіталізації і цін на активи сягає дна. Це найбільш вигідний час для входження в бізнес та придбання активів.
Лише наслідуванням цінностей Європу не зацікавити
На фоні численних загроз, які постали перед ЄС, Україна із своїми проблемами в очах європейців розглядається як зайвий тягар. Як нам бути?
Що не так з приватизацією ОПЗ
Приватизація Одеського припортового заводу знову не відбулася. Це навіть не стрес — це уже дистрес.
Запалити Україну. Інвестиційний аудит пожвавить ринок M&A
Україні потрібен інвестиційний аудит регіонів. Він дозволить отримати реальні та зрозумілі для інвестора проекти у відкритому доступі.
Як запустити приватизацію? Лот №1 - земля, лот №2 - ОПЗ
Крім створення сприятливого інвестиційного клімату і стимулювання попиту, необхідно формувати точки росту в економіці. Одна з них - будівництво.
Український M&A гальмує. Причина - не "війна"
В той час як світовий ринок M&A динамічно розвивається, перспективи українського ринку злиття та поглинання виглядають вкрай захмареними.
Вимушений M&A
Найцікавіша трансакція - придбання фірмою "Міст-експрес" кур'єрської компанії Postman. З'явився великий гравець - конкурент "Укрпошти" і "Нової пошти".
Як подружитися з іноземним інвестором
Ринок злиття та поглинання у 2014 році став найгіршим за всі часи незалежності: за три квартали - всього 895 млн дол. Втім, підстави для оптимізму є.
Як торгувати повітрям
Протягом двох років після підписання Угоди про асоціацію з ЄС Україна повинна запровадити внутрішню систему торгівлі парниковими викидами. Фундамент є.
Гряде глобальна диверсифікація
Я не втомлююся повторювати: незважаючи на економічну й політичну кризу, загострення воєнного конфлікту, сьогодні час купувати активи.
Час купувати
Чіткого розуміння, коли життя в Україні увійде у нормальне русло, в інвесторів нема. Однак вони сподіваються, що це відбудеться до кінця 2014 року.
Ринок M&A завмер в очікуванні
Криза в Україні вплинула на довіру інвесторів, змусила їх "берегти" гроші. Відтак, говорити про гучні придбання поки рано. Інвестори придивляються до країни.