Українська правда
PDA     RSS     Архів
Поштова розсилка:
Пошук:
Замовити розсилку
Знайти
Економічна правда
  П'ятниця, 29 серпня 2008, останнє оновлення: 8 годин 8 хвилин тому
Новини
28.08.2008

Commerzbank AG дав кредит "Кримському титану" в 36,5 млн. євро

ЗАТ "Кримський титан" одержав кредит від Commerzbank AG (Німеччина) у розмірі 36,5 млн. євро (56,7 млн. дол.) повідомила в прес-релізі компанія "Саенко Харенко", яка виступила юридичним радником банку.

Як повідомляє агентство "Інтерфакс Україна" кредит виданий строком на 11 років.

Кредитні засоби будуть спрямовані на будівництво нового заводу з виробництва сірчаної кислоти, відзначається в прес-релізі.

"Кримський титан" - ведучий у Східній Європі виробник диоксида титану.

Контрольним пакетом ЗАТ "Кримський титан" володіє держава, а 50% "мінус" 1 акція компанії належить OstChem Germany Gmb (Німеччина), дочірній компанії OstChem Holding AG, що входить в Group DF, співвласником якої є Дмитро Фірташ.





Найголовніше на УП
 
© 2005-2008, Економічна правда. Використання матеріалів сайту лише за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на "Економічну правду".