Уряд планує перерозподілити повноваження між місцевими і центральним бюджетами при внесенні змін до держбюджету-2008.
Про це повідомив заступник міністра фінансів Володимир Матвійчук, виступаючи на селекторній нараді за участю прем'єр-міністра, - передає "РБК-Україна" .
Він уточнив, що зокрема планується передати місцевим бюджетам фінансування ПТУ. За його словами, в даний час експеримент по фінансуванню ПТУК з місцевих бюджетів реалізований в Харківській і Львівській областях, а також в АРК.
"Настав час розповсюдити цей досвід на всю Україну", - відзначив Матвійчук.
Крім того, Кабмін планує передати місцевим бюджетам функції по закупівлі медичного устаткування, а також залишити на місцях цільові субвенції, призначені на комп'ютеризацію шкіл, закупівлю вагонів для комунального електротранспорту, а також на розвиток метрополітену.
Разом з тим, уряд планує залишити місцевим бюджетам кошти від видачі ліцензій на певні види господарської діяльності. За даними Мінфіну, це дозволить додатково отримати місцевим бюджетам 300 млн грн.
Мінфін пропонує залишити місцевим бюджетам кошти від збору за спеціальне водовикористання. За даними відомства, це дозволить залишити в місцевих бюджетах додаткові 600 млн грн.
Також, Мінфін розглядає можливість залишити у розпорядженні місцевих бюджетів частину податку на прибуток, відмовившись при цьому від інвестиційних субвенцій. Після підрахунків Мінфіну, це дозволить залишити в місцевих бюджетах 1,2 млрд грн.
![]() |
03.07.2009
Тимошенко позичить 4 мільярди доларів для "Нафтогазу" в Росії. Текст документу |
![]() |
03.07.2009
Газ в обхід "Газпрому": можна, але трішки |
![]() |
03.07.2009
Нацбанк відбиває атаку на курс |
![]() |
02.07.2009
Автоімпортери і виробники воюють за залишки покупців |
![]() |
01.07.2009
Андрій Пишний: Пошуком грошей для "дивовижних газових контрактів" не займається хіба що Мінкультури |
![]() |
30.06.2009
Коломойський отримав "золоту акцію" "Укртатнафти" |
![]() |
30.06.2009
Парламентський тиждень: бюджет - уряду, землю - державі, погодинну оплату праці - людям |