"Економічна правда" запрошує на конференцію "Відбудова України: чому не слід відкладати до перемоги"

"Укртранснафта" зберігатиме нафту майже в 4 рази дешевше, ніж у "Привата"

П'ятниця, 17 червня 2016, 09:01

ПАТ "Укртранснафта" буде зберігати технологічну нафту в резервуарах Херсонського нафтопереробного заводу (НПЗ).

Про це повідомив заступник генерального директора "Укртранснафти" Андрій Пасішник, пише "Дело".

Договір зберігання діє до кінця 2016 року і передбачає зберігання 40 тис. тонн технологічної нафти за ціною 1,7 грн за тонну на добу. Це максимум, який може прийняти на зберігання підприємство.

Як уточнив Пасішник, спочатку Херсонський НПЗ виграв тендер з ціною 3,02 грн за тонну на добу. Однак, завдяки переговорам вдалося знизити ціну до 1,7 грн.

Реклама:

"Ми провели аналіз ринку таких послуг, значною мірою вплинула вартість аналогічних послуг, які надаються підприємствами державного резерву і керівництво ХНПЗ погодилося з нашими умовами", - розповів Пасішник.

Як раніше повідомляв гендиректор "Укртранснафти" Микола Гавриленко, компанії "Укртатнафта", НАК "Галичина" і "Нафтохімік Прикарпаття", підконтрольні групі "Приват", пропонували оренду за ціною 6,4 грн за тонну на добу.

Нагадаємо, завдяки контрактам, укладеним попереднім керівництвом "Укртранснафти" зі структурами групи "Приват", з держкомпанії вимагають близько 1 млрд грн заборгованості і штрафів за оренду резервуарних ємностей для зберігання нафти.

У зв'язку з чим "Укртранснафта" судиться з компаніями групи "Приват" і в квітні виграла чергову апеляцію щодо незаконного стягнення на користь ПАТ "Нафтопереробний комплекс - Галичина".

Херсонський НПЗ належить кіпрській компанії МОРГТАУН ХОЛДІНГС ЛІМІТЕД, яку пов'язують з групою "Континіум". Після смерті Ігоря Єремєєва групою керують Степан Івахів, Сергій Лагур і Петро Димінський.

Нагадаємо, завдяки контрактам, укладеним попереднім керівництвом "Укртранснафти" зі структурами групи Приват, з держкомпанії вимагають близько 1 млрд грн заборгованості і штрафів за оренду резервуарних ємностей для зберігання нафти.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"

Реклама: