Українська правда
Економічна правда

Великий бізнес підписав декларацію: чесні податки і відмова від непрозорої підтримки політиків

Понеділок, 1 лютого 2016, 11:05

Представники великого і середнього бізнесу об'єдналися в "Українську бізнес ініціативу" і підписали декларацію, відповідно до якої вони зобов'язуються чесно сплачувати податки і відмовляються від непрозорого фінансування політиків.

Про це йдеться в декларації, яку підписала група представників великого та середнього бізнесу.

"Ми, власники великого та середнього українського бізнесу усвідомлюємо, що частина відповідальності за існуючу в країні кризу лежить також і на нас. Ми усвідомлюємо відповідальність за відновлення довіри в країні та створення нової моделі її розвитку", - йдеться в декларації.

"Задля цього свідомі представники бізнесу об’єдналися в "Українську бізнес ініціативу", яка ставить за мету економічне зростання України та вихід з кризи", - зазначається в заяві для ЗМІ.

Основні цінності та принципи діяльності представники організації зафіксували у Декларації.

В документі зазначається, що бізнесмени беруть на себе зобов’язання інвестувати власні кошти та залучати інвестиції в економіку України, створювати робочі місця з гідними умовами праці та її оплати.

Крім цього, вони гарантують чесність та прозорість сплати податків до українського бюджету, і обіцяють не фінансувати непрозоро політиків та політичні проекти.

В декларації також наголошується, що бізнес зацікавлений в справедливому правосудді і прозорих єдиних правилах гри, готовий сприяти створенню таких правил і зобов'язується їх дотримуватись.

"Нас об’єднала відповідальність за країну та проактивність. Якщо не діяти зараз - ми можемо втратити Україну. Наша мета -  допомогти країні вийти з кризи та досягнути економічного зростання. Для цього Україні потрібен капітал, а капітал з’являється тоді, коли є довіра", - зазначає співвласник корпорації "ІСД" Сергій Тарута.

"Зараз у трикутнику "бізнес - влада - суспільство" всім нам бракує довіри, і це одне з фундаментальних понять, над яким нам треба працювати", - наголосив він.

До складу "Української бізнес ініціативи" увійшли: Сергій Тарута, співвласник корпорації "ІСД"; Віталій Антонов, президент "Концерну Галнафтогаз"; Євген Уткін, Президент і голова ради директорів КMCore; Віктор Пінчук, власник компанії EastOne; Віктор Цой, президент компанії MTI; Ігор Ліскі, Голова Ради директорів "Ефективні інвестиції"; Геннадій Буткевич, співвласник мережі супермаркетів АТБ; Андрій Гордійчук, співвласник компанії "Сварог"; Олег Бахматюк, власник "Укрлендфармінгу"; Ігор Мазепа, генеральний директор ІК "Concorde Capital"; Лев Блейзер, співвласник компанії "SigmaBleyzer" та інші.

Як уже раніше повідомляла "Українська правда", на початку серпня в Києві відбулася перша неофіційна зустріч представників великого бізнесу.

"Це був неформальний "зліт" колишніх і нинішніх олігархів, а також просто представників великого бізнесу, який відбувся в готелі "Хайят", - написав тоді в своєму блозі нардеп БПП Сергій Лещенко.

На першій зустрічі були присутні Рінат Ахметов, Сергій Тарута, Віктор Пінчук, Василь Хмельницький і Юрій Косюк. Делегував свою довірену особу і Костянтин Жеваго. Був також представник від Євгена Уткіна. Валерій Хорошковський був на телефонному зв'язку з одним з ініціаторів зустрічі. Зустріч у ЗМІ охрестили "змовою олігархів".

Один з ініціаторів проведення зустрічі, власник "ІСД" і нардеп Сергій Тарута, заявив в інтерв'ю "Українській правді", що захід не був змовницьким, і на зустріч запрошували представників президента.

Повторна зустріч відбулася в грудні також в готелі "Хайят". На ній було заявлено про те, що до кінця 2015 року планується підписати спільну декларацію.

Економічна правда 

Все про: Тарута, Пінчук, Бахматюк

powered by lun.ua

Коментарі — 13

Радик Шагиев _ 03.02.2016 11:32
IP: 81.24.208.---
Не верю
Богдан Паламарчук _ 02.02.2016 04:22
IP: 91.236.251.---
Не дивно що сепаратист Ахметов не підписав.
Бууу-га-га _ 01.02.2016 14:12
IP: 194.50.169.---
Щось я там з великих бізнесюків одного Таруту бачу. Хоч він вже швидше середній, а ніж великий. Підписали ті, котрі й так особливого впливу ні на що не мають.
Ljudmila Dementjeva _ 01.02.2016 14:10
IP: 94.30.240.---
В соответствии с декларацией увеличиться динамика роста проектируемой и фактической экономической эффективности ( в разработках имеется этот показатель) и , соответственно, следует ожидать увеличение заработной платы работающим на ваших частных предприятиях. В 2016 году проект бюджета на 2017год своевременно будет принят и без погрешностей, - Украина должна быть в составе стран Европейского Союза .
Александра Кириленко _ 01.02.2016 13:50
IP: 193.104.178.---
Ничего, Яценюка вот спокойно поддерживает олигархат, чтоб он работал в интересах, лоббировал за их начинания, а не работал, как должен на народ!

Останні новини

11:10
В МВФ натякають, що Україні слід старанніше боротися з корупцією
10:46
Вкладникам неплатоспроможних банків вже повернули понад 80 мільярдів
10:41
Міжбанк відкрився доларом по 25,92
10:30
Кредитування буде тільки в наступні роки - Гонтарева
10:11
Промвиробництво може зрости на 1,2% - МЕРТ
10:03
Гонтарева обіцяє підтримувати гривню у разі необхідності
09:52
Суд встав на сторону АМКУ у "справі рітейлерів"
09:34
МЕРТ ініціює три пілотні проекти з централізації держзакупівель
09:14
Ціни на нафту знижуються після зростання напередодні
09:07
ОПЕК обмежить видобуток нафти у листопаді

Авторизація

Якщо ви новий читач, будь ласка, зареєструйтесь
Забули пароль?
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter   Вконтакте
Яндекс.Метрика