Всеволод Некрасов

журналіст ЕП
Vsevolod Nekrasov
Усі публікації автора
Сім найбільш очікуваних гаджетів 2017 року
ЕП вибрала сім найцікавіших пристроїв і зібрала думки інсайдерів про те, які характеристики матимуть ці апарати. (Рос.)
Топ-10 дивовижних і надихаючих технічних продуктів 2016 року
ЕП зробила підбірку 10 технологій, які здивували в 2016 році і дозволяють дивитися в майбутнє з оптимізмом.(Рос.)
5 перемог і 5 поразок IT України в 2016 році
Що втратила, а що знайшла у 2016 році IT-галузь України? "Економічна правда" публікує добірку 5 win і 5 loss кейсів у сфері інформаційних технологій. (Рос.)
Cisco: Кіберзлочинці досягли успіху в маніпуляції свідомістю і соціальній інженерії
ЕП поговорила з одним з провідних фахівців у сфері кібербезпеки про те, чому Україна програє кібервійну, від чого рятують антивіруси, і які помилки допускають державні органи.(Рос.)
Ольга Афанасьєва, UVCA: Україна поки програє битви за мізки, але ще може виграти всю війну
Де беруть капітал українські інвестори, чому в школі треба навчати підприємництва, через що ми програємо битву за "уми" і чому українські стартапи хочуть повернутися в Україну. Про це ЕП поговорила з виконавчим директором UVCA Ольгою Афанасьєвою. (Рос.)
Україна програє кібервійну. Хакери атакують державні фінанси
Напередодні організована група хакерів атакувала Міністерство фінансів, Державне казначейство та Пенсійний фонд, вивела з ладу комп'ютери, а також знищила важливі бази даних. Фахівці в області кібербезпеки вважають, що влада замовчує реальний масштаб наслідків хакерського удару. (Рос.)
Митний ліміт до 22 євро за посилку: вбити "тінь" чи поховати конкуренцію
Найбільші в Україні постачальники електроніки хочуть обкласти податками всі посилки вартістю понад 22 євро. Зараз ліміт становить 150 євро. ЕП розбиралася, куди можуть завести такі ініціативи. (Рос.)
Почалося: світові автогіганти навперебій анонсують випуск електромобілів
В Україні продажі електрокарів показують високу динаміку, але абсолютні цифри свідчать, що держава — аутсайдер. Поки розвинені країни стимулюють придбання електромобілів своїми громадянами, в Україні уряд гальмує прогрес. (Рос.)
Уряд витрачає ваші/наші гроші. Стежте за руками
Уряди США і Великобританії виділили Україні 19 млн дол на реформу електронного уряду, щоб підвищити ефективність боротьби з корупцією. Влада уже користується його можливостями, на черзі — громадяни. (Укр.)
Сонячна енергія в кожен дім. Українські інженери розробили унікальну "побутову" електростанцію
Харківські "енергохакери" розробили сонячну електростанцію для кожного. Після випробувань прототипу всі креслення та інструкції будуть викладені в інтернеті. (Рос.)
Опалення через Wi-Fi: як український стартап навчив німців економити
Харків'янин захотів заощадити на опаленні і купив термостат для радіатора з функцією програмування. Не зумівши його налаштувати, вирішив створити свій продукт. У нього вийшло: в ФРН його система за сезон економить 500 євро. (Рос.)
Новий MacBook Pro від Apple. Що розчарувало фанатів?
Сенсорна панель замість функціональних клавіш, відсутній стандартний роз'єм USB, слот для карт SD, логотип Apple, що не світиться, і ціна від 1,5 тис. доларів. Apple представила нові ноутбуки MacBook Pro.(Рос.)