Світ

Ромні розповів мільйонерам, що він думає про виборців Обами
Коли кандидат від Великої старої партії вважає, що камера вимкнена, він демонструє свою зневагу до половини Америки. (Рос.)
Що можуть розповісти Кругман і Стігліц
"Багато в чому наша країна схожа на держави Близького Сходу, на ці неспокійні місця, бо вона обслуговує інтереси крихітної еліти". (Рос.)
Чи увійде Україна до нової Речі Посполитої
Хоча можливий розпад ЄС видається катастрофою для його членів, для Польщі, України та країн Балтії такий розвиток подій відкриває неабиякі перспективи - створення "Східноєвропейського ЄС".
Китайський кеш: бери або програєш
До кінця літа офіційний обсяг угод по поглинанню, укладених китайськими компаніями в США, досяг 7,8 млрд доларів і наближається до свого абсолютного рекорду за всю історію в розмірі 8,9 млрд доларів. (Рос.)
Історія успіху Китаю: Made in USA
Незважаючи на те, що саме Китай провокував криваві прикордонні сутички, Америка стала на бік режиму Мао Цзедуна. Це допомогло створити фундамент для "відкриття" Китаю в 1970-1971 роках, розробленого радником президента США з питань національної безпеки Генрі Кіссінджером, який до цього нічого не знав про Китай. (Рос.)
Яким буде світ у 2030-му
При збереженні нинішніх тенденцій США, Китай та Індія стануть основними сторонами в Війні престолів, а головною ареною їх протиборства буде Азія. Значну роль у великій грі зіграють Бразилія, Південно-Африканська Республіка, Туреччина, країни Перської затоки і Росія. (Рос.)
Путін заплатить за боргами Брежнєва
Тримачі радянських облігацій, випущених в обіг в останні роки "епохи застою", домагаються виплати 785 мільярдів доларів. (Рос.)
Топ-10 найбагатших ді-джеїв світу
На концерті його впізнати надзвичайно легко: він надягає на голову величезну шапку у вигляді плюшевої голови Міккі Мауса. Хоча підлітковою цю звичку назвати не можна: Томасу вже 31 рік. (Рос.)
Біоготелі в Німеччині: відпочинок "а-ля натюрель"
Звичної кока-коли тут теж може не виявитися: за правилами, тільки три безалкогольних напої в меню можуть мати статус "небіо". (Рос.)
Чи варто міняти долари на золото
Може, справді Сорос вирішив пережити усіх і скуповує золото, щоб потім похвалитися своєю далекоглядністю? Може, він дійсно вважає, що дні єврозони добігають кінця, і таким чином готується до краху євро? (Рос.)
США масово імпортують "Калашников"
Продаж зброї американцям і цивільному населенню в інших країнах життєво необхідний для збереження заводу "Іжмаш", який зазнає фінансових труднощів. Попит на військові модифікації зброї "сімейства" Калашникова зник (рос.)
Лукашенко ошукав Медведєва з "Білоруськалієм" з дозволу Путіна?
Як тільки ситуація з "Уралкалієм" стабілізується, питання про продаж калійного гіганта Росії постане знову. І якщо Лукашенку вдалося надурити слабкого Медведєва, то зробити це з Путіним буде складніше. (Рос.)