Світ

Інерція, егоїзм і безсилля Європи
Біржі говорять нам в реальному часі, що ми здійснюємо вражаючу серію помилок. Найбільшою з них є наша зарозумілість - єдиний спільний знаменник дезорієнтованої Європи, що розпадається. (Рос.)
Студенти діляться борговим горем
"Ми всі інвестували в "американську мрію", а тепер мрія трансформувалася у "борговий кошмар". (Рос.)
Лукашенко чинитиме опір єдиному рублю до останнього
"Обвалимося ми - не обвалимося, переживемо ми чергову кризу без російських грошей чи не переживемо, - це, знаєте, можна обговорювати. І те, що у нас сьогодні немає російського рубля, - це не катастрофа", - підкреслив глава Білорусі.
Лукашенко обіцяє зростання зарплат за рахунок багатих приватників
"Чому сьогодні майже всі керівники, фахівці, менеджери приватних підприємств на "мерседесах" роз'їжджають? Що, грошей немає у фірми, щоб заплатити людям нормальну зарплату? Є. Нехай продають" мерседеси "і платять людям зарплату", - сказав президент Білорусі (рос.)
Куди поділися мільйони британської компартії?
У листопаді 1991 року, незадовго до розпуску партії, її рядові члени були шоковані одкровеннями про те, що її таємно фінансував СРСР. Пачки готівкових отримував помічник генсека з рук співробітника радянського посольства. (Рос.)
Капловуха Росія
Непогано було б напряму вийти на губернатора Тюмені і забацати програму на кшталт "Нафта в обмін на продовольство". Ми їм цибулю, цукор і молоко, вони нам - нафту і газ. Звісно, продовольство ми їм закинемо літаками. А ось з нафтою і газом - складніше. (Рос.)
Ненависне звалище в Ріо перетвориться на джерело енергії
Одне з найбільших в світі відкритих звалищ, величезна прибережна гора сміття, у якої тисячі людей, риючись у відходах, добували собі прожиток, буде закрита в ці вихідні після 34 років далеко не пахучого функціонування. (рос.)
Ворог підслуховує на іншому кінці лінії
Вірус Flame знаходить мікрофон на зараженому комп'ютері, вмикає його і потім записує всі розмови, що проходять в цьому приміщенні. Записи тут же передаються на той сервер, з якого він почав поширюватися. Ми вважаємо Flame, а також Stuxnet і Duqu, кіберзброєю, яка була розроблена державами (рос.)
Китайська економічна криза
"Китай перебуває на межі природного уповільнення, яке змінить світовий баланс сил - від фінансової сфери до політичної - і поставить багато економік, що розвиваються завдяки йому, в скрутне становище". (Рос.)
Старих хрещених батьків витісняють мексиканці, китайці та росіяни
За останні 25 років міжнародний злочинний світ змінився радикально. Навіть в Італії Коза Ностра витісняється калабрійський кланами (рос.)
Сєчіну не знайшлося місця в російському уряді
Колишній віце-прем'єр Ігор Сєчін у вівторок очолив російську державну нафтову компанію "Роснефть". Таким чином, "яструб" з оточення Володимира Путіна, який вважався другим або третім за впливовістю людиною в Росії, був фактично відтіснили на узбіччя (рос.)
Саудівська Аравія знову випередила Росію за видобутком нафти
Наземні родовища вичерпуються, а шельфові навряд чи вступлять в дію до 2020 року. Кремлю буде важко утримувати видобуток на рівні 10 мільйонів барелів на день, не кажучи про те, щоб поступово збільшувати його протягом наступного десятиліття (рос.)