Світ

Чи увійде Україна до нової Речі Посполитої
Хоча можливий розпад ЄС видається катастрофою для його членів, для Польщі, України та країн Балтії такий розвиток подій відкриває неабиякі перспективи - створення "Східноєвропейського ЄС".
Китайський кеш: бери або програєш
До кінця літа офіційний обсяг угод по поглинанню, укладених китайськими компаніями в США, досяг 7,8 млрд доларів і наближається до свого абсолютного рекорду за всю історію в розмірі 8,9 млрд доларів. (Рос.)
Історія успіху Китаю: Made in USA
Незважаючи на те, що саме Китай провокував криваві прикордонні сутички, Америка стала на бік режиму Мао Цзедуна. Це допомогло створити фундамент для "відкриття" Китаю в 1970-1971 роках, розробленого радником президента США з питань національної безпеки Генрі Кіссінджером, який до цього нічого не знав про Китай. (Рос.)
Яким буде світ у 2030-му
При збереженні нинішніх тенденцій США, Китай та Індія стануть основними сторонами в Війні престолів, а головною ареною їх протиборства буде Азія. Значну роль у великій грі зіграють Бразилія, Південно-Африканська Республіка, Туреччина, країни Перської затоки і Росія. (Рос.)
Путін заплатить за боргами Брежнєва
Тримачі радянських облігацій, випущених в обіг в останні роки "епохи застою", домагаються виплати 785 мільярдів доларів. (Рос.)
Топ-10 найбагатших ді-джеїв світу
На концерті його впізнати надзвичайно легко: він надягає на голову величезну шапку у вигляді плюшевої голови Міккі Мауса. Хоча підлітковою цю звичку назвати не можна: Томасу вже 31 рік. (Рос.)
Біоготелі в Німеччині: відпочинок "а-ля натюрель"
Звичної кока-коли тут теж може не виявитися: за правилами, тільки три безалкогольних напої в меню можуть мати статус "небіо". (Рос.)
Чи варто міняти долари на золото
Може, справді Сорос вирішив пережити усіх і скуповує золото, щоб потім похвалитися своєю далекоглядністю? Може, він дійсно вважає, що дні єврозони добігають кінця, і таким чином готується до краху євро? (Рос.)
США масово імпортують "Калашников"
Продаж зброї американцям і цивільному населенню в інших країнах життєво необхідний для збереження заводу "Іжмаш", який зазнає фінансових труднощів. Попит на військові модифікації зброї "сімейства" Калашникова зник (рос.)
Лукашенко ошукав Медведєва з "Білоруськалієм" з дозволу Путіна?
Як тільки ситуація з "Уралкалієм" стабілізується, питання про продаж калійного гіганта Росії постане знову. І якщо Лукашенку вдалося надурити слабкого Медведєва, то зробити це з Путіним буде складніше. (Рос.)
Нафта принесе Афганістану золоті гори?
Америка обурена тим, що Пекін розширює свою присутність в Афганістані. "Китайці підбирають економічний потенціал, використовуючи війну, яку ведуть США", - говорить один з членів Республіканської партії. (Рос.)
Посмертні пільги для працівників Google
"Що стосується допомоги людям, то краще працювати на компанію, яка дбає про тебе, ніж в компанії, яка до тебе байдужа. А з точки зору бізнесу, виявляється, що піклуватися краще, ніж залишатися байдужим". (Рос.)