Світ

Спадкоємці олігархів
Від батька Дамір успадкував любов до футболу, однак Ахметов, власник донецького клубу "Шахтар", проти того, щоб син ганяв м'яч. "Мені б не хотілося, щоб талановитий хлопець сидів на лаві запасних", - говорив олігарх. (Рос.)
Росія як "острів стабільності"?
Кремль налякало головним чином падіння цін на нафту до 90 дол за бар, оскільки бюджет країни, виходячи з тактичних передвиборних міркувань, було складено з урахуванням ціни 115 дол за бар. (Рос.)
Прийдешній обвал цін на нафту
Хороші новини! Ціна за галон бензину до осені може знизитися на два долари. Тільки для Володимира Путіна це погана новина. (Рос.)
Інерція, егоїзм і безсилля Європи
Біржі говорять нам в реальному часі, що ми здійснюємо вражаючу серію помилок. Найбільшою з них є наша зарозумілість - єдиний спільний знаменник дезорієнтованої Європи, що розпадається. (Рос.)
Студенти діляться борговим горем
"Ми всі інвестували в "американську мрію", а тепер мрія трансформувалася у "борговий кошмар". (Рос.)
Лукашенко чинитиме опір єдиному рублю до останнього
"Обвалимося ми - не обвалимося, переживемо ми чергову кризу без російських грошей чи не переживемо, - це, знаєте, можна обговорювати. І те, що у нас сьогодні немає російського рубля, - це не катастрофа", - підкреслив глава Білорусі.
Лукашенко обіцяє зростання зарплат за рахунок багатих приватників
"Чому сьогодні майже всі керівники, фахівці, менеджери приватних підприємств на "мерседесах" роз'їжджають? Що, грошей немає у фірми, щоб заплатити людям нормальну зарплату? Є. Нехай продають" мерседеси "і платять людям зарплату", - сказав президент Білорусі (рос.)
Куди поділися мільйони британської компартії?
У листопаді 1991 року, незадовго до розпуску партії, її рядові члени були шоковані одкровеннями про те, що її таємно фінансував СРСР. Пачки готівкових отримував помічник генсека з рук співробітника радянського посольства. (Рос.)
Капловуха Росія
Непогано було б напряму вийти на губернатора Тюмені і забацати програму на кшталт "Нафта в обмін на продовольство". Ми їм цибулю, цукор і молоко, вони нам - нафту і газ. Звісно, продовольство ми їм закинемо літаками. А ось з нафтою і газом - складніше. (Рос.)
Ненависне звалище в Ріо перетвориться на джерело енергії
Одне з найбільших в світі відкритих звалищ, величезна прибережна гора сміття, у якої тисячі людей, риючись у відходах, добували собі прожиток, буде закрита в ці вихідні після 34 років далеко не пахучого функціонування. (рос.)
Ворог підслуховує на іншому кінці лінії
Вірус Flame знаходить мікрофон на зараженому комп'ютері, вмикає його і потім записує всі розмови, що проходять в цьому приміщенні. Записи тут же передаються на той сервер, з якого він почав поширюватися. Ми вважаємо Flame, а також Stuxnet і Duqu, кіберзброєю, яка була розроблена державами (рос.)
Китайська економічна криза
"Китай перебуває на межі природного уповільнення, яке змінить світовий баланс сил - від фінансової сфери до політичної - і поставить багато економік, що розвиваються завдяки йому, в скрутне становище". (Рос.)