Техно

Олег Назаренко: Потрібно ставити питання, які заробітки в українських автозаводів
- І все таки, що нас очікує у випадку ухвалення мита на імпортні автомобілі? - Дуже великі удари підуть на Україну. Плюс для державного бюджету будуть наслідки. (рос.)
Володимир Семиноженко: Тігіпко - лобіст в найкращому сенсі
"В Європейській бізнес-асоціації кажуть, що залучення вашої структури сприятиме корупції". "Такі заяви - популізм. Навпаки, ми захищаємо ІТ-галузь. За сприятливих умов обсяги виробництва там до 2016 року можуть досягти рівня металургійного комплексу України за часткою у ВВП".
Ворог підслуховує на іншому кінці лінії
Вірус Flame знаходить мікрофон на зараженому комп'ютері, вмикає його і потім записує всі розмови, що проходять в цьому приміщенні. Записи тут же передаються на той сервер, з якого він почав поширюватися. Ми вважаємо Flame, а також Stuxnet і Duqu, кіберзброєю, яка була розроблена державами (рос.)
IT-ринок потрапив до рук Семиноженка
"Держнауки отримало функцію, яка дозволить йому вимагати від "айтішників" документи, на основі яких воно надаватиме пільгу. Напевно, це будуть документи, на яких намальований Тарас Шевченко чи Леся Українка".
Правовласники борються з піратами... незаконними засобами
Заражені торренти в більшості своїй з'явилися в Росії, Канаді, Китаї, Австралії і США. Всі вони пропонують безкоштовне завантаження російських фільмів, але насправді містять небезпечні для комп'ютера заражені файли (рос.)
Steve Blank: Золотий вік Кремнієвої долини вже скінчився
Якби у мене був вибір інвестувати в революційні ліки для боротьби з раком, з яких я не зможу отримувати прибуток протягом 10 років в кращому випадку, або ж у соціальну мережу, яка виросте за два роки, як ви думаєте, що б я обрав? (рос.)
Чому не продається АН-148
Виробництво українських літаків ніяк не може вийти на серійний рівень. Станом на березень 2012 року, вироблено лише 17 літаків Ан-148. Головна перепона – їх не хочуть купувати на існуючих умовах.
"Хмарні" технології на захисті бізнесу
Це віртуальний сервер, який може приймати дуже великий об’єм інформації. При цьому вона не може стертися, якщо раптово вимкнеться світло. Вона не може бути скопійована кимось, тому що доступ до неї має тільки власник паролю. Цю інформацію ви не маєте відкривати стороннім особам. Все це працює за допомогою звичайного комп’ютеру та інтернету.
Фейсліфтінг для Мерседеса G-класу
12-циліндровий двигун G65 AMG завдяки двом турбінам та робочому об'єму 6 літрів видає 612 кінських сил при шаленому крутному моменті 1000 ньютон-метрів. (рос.)
Facebook купує додаток Instagram за $1 млрд
Компанія нещодавно з'явилася в Сан-Франциско, поки не приносить прибутку і має штат лише 12 співробітників. Їй навіть немає двох років. Однак, на думку керівництва Facebook, вона вже коштує мільярд. (рос.)
Bowker: Як виглядає світовий ринок електронних книг
У Великобританії і Австралії респонденти віддають перевагу літературі для дорослих, тоді як в Індії та Південній Кореї користувачі найчастіше скачують професійну та ділову літературу, а також підручники. (рос.)
Підпишіться на наші повідомлення!