Техно

Правовласники борються з піратами... незаконними засобами
Заражені торренти в більшості своїй з'явилися в Росії, Канаді, Китаї, Австралії і США. Всі вони пропонують безкоштовне завантаження російських фільмів, але насправді містять небезпечні для комп'ютера заражені файли (рос.)
Steve Blank: Золотий вік Кремнієвої долини вже скінчився
Якби у мене був вибір інвестувати в революційні ліки для боротьби з раком, з яких я не зможу отримувати прибуток протягом 10 років в кращому випадку, або ж у соціальну мережу, яка виросте за два роки, як ви думаєте, що б я обрав? (рос.)
Чому не продається АН-148
Виробництво українських літаків ніяк не може вийти на серійний рівень. Станом на березень 2012 року, вироблено лише 17 літаків Ан-148. Головна перепона – їх не хочуть купувати на існуючих умовах.
"Хмарні" технології на захисті бізнесу
Це віртуальний сервер, який може приймати дуже великий об’єм інформації. При цьому вона не може стертися, якщо раптово вимкнеться світло. Вона не може бути скопійована кимось, тому що доступ до неї має тільки власник паролю. Цю інформацію ви не маєте відкривати стороннім особам. Все це працює за допомогою звичайного комп’ютеру та інтернету.
Фейсліфтінг для Мерседеса G-класу
12-циліндровий двигун G65 AMG завдяки двом турбінам та робочому об'єму 6 літрів видає 612 кінських сил при шаленому крутному моменті 1000 ньютон-метрів. (рос.)
Facebook купує додаток Instagram за $1 млрд
Компанія нещодавно з'явилася в Сан-Франциско, поки не приносить прибутку і має штат лише 12 співробітників. Їй навіть немає двох років. Однак, на думку керівництва Facebook, вона вже коштує мільярд. (рос.)
Bowker: Як виглядає світовий ринок електронних книг
У Великобританії і Австралії респонденти віддають перевагу літературі для дорослих, тоді як в Індії та Південній Кореї користувачі найчастіше скачують професійну та ділову літературу, а також підручники. (рос.)
Підпишіться на наші повідомлення!